ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлене. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Про продукцію

Інтернет-магазин «Светкомплект», який спеціалізується на світлодіодному освітленні, пропонує широкий асортимент продукції. Ознайомитися з ним можна в нашому каталозі, а наші фахівці із задоволенням допоможуть вирішити будь-яку задачу з підбором товару.

Популярність світлодіодного освітлення промислового, офісного та побутового призначення зростає стрімкими темпами. Пояснюється це рядом чинників: низький рівень енергоспоживання, висока надійність, тривалий термін служби, екологічність, безпека, універсальність.

В асортименті «Светкомплект» представлені:

Світлодіодні джерела освітлення бувають найрізноманітніших технічних специфікацій, відрізняються високою якістю матеріалів і простотою конструкції, а також відображають останні тенденції в дизайні освітлювальних приладів. До кожного придбаного виробу додаються документи, що підтверджують високі технічні характеристики.

1. Лампи
Світлодіодні лампи
• Галогенні лампи

2. Світильники
Led-світильники
Led-світильники класичні та декоративні
Led-світильники класичні
Алюмінієві світильники
Кришталеві світильники
Меблеві світильники
Накладні світильники

3. Світлодіодні стрічки

4. Прожектори

5. Підсвітки

6. Комплектуючі
У каталозі продукції ви знайдете необхідні комплектуючі для світлодіодної системи освітлення. Світлодіодні джерела світла мають великий термін служби, і тільки якісні комплектуючі дозволять раціонально і ефективно їх експлуатувати.
Трансформатори і контролери
Коннектори і патрони

Ми запрошуємо вас ознайомитися з широким асортиментом продукції високої якості, нашими цінами, умовами продажу, способами доставки, а також акціями, знижками і вигідними пропозиціями.

Кожна одиниця пропонованої продукції в інтернет-магазині «Светкомплект» має сертифікат відповідності якості. Ми надаємо можливість перевірити замовлення при отриманні. Також забезпечується гарантований обмін/повернення при умові що, упаковка не пошкоджена.

Скачати каталог товарів

 

Ви можете залишити відгук

Використовуйте дану форму тільки для того, щоб залишити відгук про товар.

Для питань про дату надходження, наявності, використання, характеристики товару та інших, використовуйте функцію поставити запитання.

Усі коментарі, що не стосуються відгуків про продукт, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Ваше ім'я:

Ваше місто:

Ваша оцінка:

Текст відгука: