«Светкомлект» – генеральний спонсор ДЮСШ «ЛЮБОМИР»

Компанія «Светкомлект не тільки забезпечує споживачів якісною і доступною світлодіодною продукцією, але і допомагає розвиватися спортивній історії України.

Засновник ТОВ «Светкомплект» Леонід Петрович Джужик в 2003 році назад був ініціатором створення футбольного клубу та спортивної школи «Любомир» (Ставище).

Найважливіше – це зробити правильний перший крок і знайти однодумців. Він зміг зацікавити інших людей і переконати їх в тому, що мрія може перетворитися на реальність. Одній людині складно домагатися того, що можуть зробити кілька людей. «Два однодумця – це вже колектив», – говорить Леонід Джужик. Так колектив футбольного клубу став збільшуватися і поповнюватися надійними людьми і майстрами своєї справи.

Більше 12 років тому пропозиція про реставрацію футбольного поля прозвучала як казка, але це сталося. Було докладено чимало зусиль і задіяно багато людей. У ДЮСШ «Любомир» були створені спортивні спеціалізовані класи на базі НВК-1 та НВК-2, в яких учні отримували знання і необхідну підготовку крім футбольних тренувань. Дітей забезпевають необхідним транспортом, спортивним інвентарем та формою, а також повноцінним харчуванням. В школу були запрошені і професійні тренери, які хвилюються за успіхи дітей і налаштовані працювати на результат.У футбольному клубі не тільки дитячі команди, а й доросла, до складу якої входять запрошені спортсмени. З кожним роком їх результати стають все краще. Наприклад, доросла команда в 2008 році була бронзовими призерами чемпіонату Київської області, а в 2010 році вони стали вже срібними призерами. Дитяча команда в 2013 році були фіналістами всеукраїнського турніру «Шкіряний м'яч», а в 2016 році вони стали бронзовими призерами чемпіонату Київської області і зайняли друге місце в групі №8 в першості України.


Футбол – це не тільки гра і мрія багатьох хлопчиків з дитинства, радість перемог і гіркота поразок. Те, що бачать глядачі на трибунах – це результат важкої праці спортсменів та тренерів, організаторів та спонсорів. Завдяки ТОВ «Светкомплект" діти, які займаються в ДЮСШ «Любомир», можуть виїжджати на оздоровчо-тренувальні збори та турніри, отримувати спортивну форму і харчування, необхідний транспорт і спортивний інвентар.

Компанія піклується не тільки про результати і спортивні перемоги школи, а й пропагує здоровий спосіб життя і мислення молоді, а також створює необхідні умови для спортсменів.


Засновник футбольного клубу та спортивної школи «Любомир» Леонід Петрович Джужик і компанія «Светкомплект» не планують зупинятися на досягнутому, тому з упевненістю можна сказати, що майбутнє молодих спортсменів в надійних руках.


Скасувати
Вхід в магазин
Логін або e-mail
Пароль
або
Зареєструватися