ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлене. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

«Светкомлект» – генеральний спонсор ДЮСШ «ЛЮБОМИР»

Компанія «Светкомлект не тільки забезпечує споживачів якісною і доступною світлодіодною продукцією, але і допомагає розвиватися спортивній історії України.

Засновник ТОВ «Светкомплект» Леонід Петрович Джужик в 2003 році назад був ініціатором створення футбольного клубу та спортивної школи «Любомир» (Ставище).

Найважливіше – це зробити правильний перший крок і знайти однодумців. Він зміг зацікавити інших людей і переконати їх в тому, що мрія може перетворитися на реальність. Одній людині складно домагатися того, що можуть зробити кілька людей. «Два однодумця – це вже колектив», – говорить Леонід Джужик. Так колектив футбольного клубу став збільшуватися і поповнюватися надійними людьми і майстрами своєї справи.

Більше 12 років тому пропозиція про реставрацію футбольного поля прозвучала як казка, але це сталося. Було докладено чимало зусиль і задіяно багато людей. У ДЮСШ «Любомир» були створені спортивні спеціалізовані класи на базі НВК-1 та НВК-2, в яких учні отримували знання і необхідну підготовку крім футбольних тренувань. Дітей забезпевають необхідним транспортом, спортивним інвентарем та формою, а також повноцінним харчуванням. В школу були запрошені і професійні тренери, які хвилюються за успіхи дітей і налаштовані працювати на результат.У футбольному клубі не тільки дитячі команди, а й доросла, до складу якої входять запрошені спортсмени. З кожним роком їх результати стають все краще. Наприклад, доросла команда в 2008 році була бронзовими призерами чемпіонату Київської області, а в 2010 році вони стали вже срібними призерами. Дитяча команда в 2013 році були фіналістами всеукраїнського турніру «Шкіряний м'яч», а в 2016 році вони стали бронзовими призерами чемпіонату Київської області і зайняли друге місце в групі №8 в першості України.


Футбол – це не тільки гра і мрія багатьох хлопчиків з дитинства, радість перемог і гіркота поразок. Те, що бачать глядачі на трибунах – це результат важкої праці спортсменів та тренерів, організаторів та спонсорів. Завдяки ТОВ «Светкомплект" діти, які займаються в ДЮСШ «Любомир», можуть виїжджати на оздоровчо-тренувальні збори та турніри, отримувати спортивну форму і харчування, необхідний транспорт і спортивний інвентар.

Компанія піклується не тільки про результати і спортивні перемоги школи, а й пропагує здоровий спосіб життя і мислення молоді, а також створює необхідні умови для спортсменів.


Засновник футбольного клубу та спортивної школи «Любомир» Леонід Петрович Джужик і компанія «Светкомплект» не планують зупинятися на досягнутому, тому з упевненістю можна сказати, що майбутнє молодих спортсменів в надійних руках.


Ви можете залишити відгук

Використовуйте дану форму тільки для того, щоб залишити відгук про товар.

Для питань про дату надходження, наявності, використання, характеристики товару та інших, використовуйте функцію поставити запитання.

Усі коментарі, що не стосуються відгуків про продукт, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Ваше ім'я:

Ваше місто:

Ваша оцінка:

Текст відгука: