ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлене. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Діодні світильники серії ST

Накладний діодний світильник серії ST є продуктом Українського виробництва. Виготовлені із високоякісного, термостійкого, міцного пластику. Поверхня продукту вкрита композитним металом за технологією фірми VeroMetal Україна, що надає світильнику філігранності і практично 100% - відсоткової схожості з вилитими із справжнього металу класичними світильниками.

Подібне технологічне рішення має чимало переваг перед своїми металевими аналогами:

1.  В рази менша собівартість, а значить і менша кінцева вартість продукту;

2.  Візуальна схожість на класичні металеві світильники;

3.  Висока якість як пластикової основи, так і покриття;

Але і це ще не все. Завдяки малій вазі світильники серії ST можна встановлювати на поверхнях, які не витримають в рази важчих, металевих аналогів, а зовнішній вигляд від такої заміни не втратить своєї привабливості.

Покриття фірми VeroMetal Україна за своїми властивостями не поступається справжньому металу, по суті це і є метал, але має кілька відмінностей – не проводить електрику, завдяки полімерам, що зв’язують часточки металу в одне ціле, легко ремонтується в разі механічного пошкодження поверхні.

Деякі з моделей світильників серії додатково патинуються. Па́тина — плівка на поверхні виробів із кольорових металів, яка створена шляхом нанесення спеціальних хімічних сумішей. Штучна патина надає виробам особливого тону і захищає їх від шкідливої дії загазованого повітря сучасних міст і промислових центрів.

У світильниках серії ST використовуються інноваційні патрони і світлодіодні лампи GX53 ТОВ «СВЕТКОМПЛЕКТ» Україна, які завдяки конструкції мають великий кут розсіювання світла, чудову тепловіддачу (що не дає світлодіодним модулям перегріватись), високий індекс світловіддачі і довгий, більше 30 000 годин, термін служби.

Тож резюмуємо. Навіщо платити більше, купуючи не виправдано дорогі металеві вироби, якщо світильники серії ST за своїм зовнішнім виглядом, якістю і терміном служби не поступаються першим, а коштують в кілька разів дешевше.

Каталог світильників: http://svetcomplect.ua/ua/svtilniki_vm_gx53/


Ви можете залишити відгук

Використовуйте дану форму тільки для того, щоб залишити відгук про товар.

Для питань про дату надходження, наявності, використання, характеристики товару та інших, використовуйте функцію поставити запитання.

Усі коментарі, що не стосуються відгуків про продукт, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Ваше ім'я:

Ваше місто:

Ваша оцінка:

Текст відгука: