(096) 856 84 49    (050) 265 45 68    (098) 799 26 28 (сервісний центр)

Діодні світильники серії ST

Накладний діодний світильник серії ST є продуктом Українського виробництва. Виготовлені із високоякісного, термостійкого, міцного пластику. Поверхня продукту вкрита композитним металом за технологією фірми VeroMetal Україна, що надає світильнику філігранності і практично 100% - відсоткової схожості з вилитими із справжнього металу класичними світильниками.

Подібне технологічне рішення має чимало переваг перед своїми металевими аналогами:

1.  В рази менша собівартість, а значить і менша кінцева вартість продукту;

2.  Візуальна схожість на класичні металеві світильники;

3.  Висока якість як пластикової основи, так і покриття;

Але і це ще не все. Завдяки малій вазі світильники серії ST можна встановлювати на поверхнях, які не витримають в рази важчих, металевих аналогів, а зовнішній вигляд від такої заміни не втратить своєї привабливості.

Покриття фірми VeroMetal Україна за своїми властивостями не поступається справжньому металу, по суті це і є метал, але має кілька відмінностей – не проводить електрику, завдяки полімерам, що зв’язують часточки металу в одне ціле, легко ремонтується в разі механічного пошкодження поверхні.

Деякі з моделей світильників серії додатково патинуються. Па́тина — плівка на поверхні виробів із кольорових металів, яка створена шляхом нанесення спеціальних хімічних сумішей. Штучна патина надає виробам особливого тону і захищає їх від шкідливої дії загазованого повітря сучасних міст і промислових центрів.

У світильниках серії ST використовуються інноваційні патрони і світлодіодні лампи GX53 ТОВ «СВЕТКОМПЛЕКТ» Україна, які завдяки конструкції мають великий кут розсіювання світла, чудову тепловіддачу (що не дає світлодіодним модулям перегріватись), високий індекс світловіддачі і довгий, більше 30 000 годин, термін служби.

Тож резюмуємо. Навіщо платити більше, купуючи не виправдано дорогі металеві вироби, якщо світильники серії ST за своїм зовнішнім виглядом, якістю і терміном служби не поступаються першим, а коштують в кілька разів дешевше.

Каталог світильників: http://svetcomplect.ua/ua/svtilniki_vm_gx53/


Скасувати
Вхід в магазин
Логін або e-mail
Пароль
або
Зареєструватися