ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлене. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Переваги світлодіодних панелей

Світлодіодні панелі (LED-панелі) – це освітлювальні
прилади, які є альтернативою традиційним джерелам
світла і застосовуються для ефективного освітлення
великих просторів.

Світлодіодне LED-освітлення використовується
в приміщеннях як побутового, так і комерційного, громадського, виробничого призначення. Такі
освітлювальні конструкції успішно застосовуються
в офісних і адміністративних приміщеннях, торгових
центрах і магазинах, розважальних комплексах,
будівлях вокзалів, виробничих цехах.
Успішно використовують світлодіодні панелі і дизайнери інтер'єрів, вмонтовуючи ці освітлювальні прилади в ніші, отвори, колони, карнизи, натяжні і підвісні стелі для створення цікавих світлових рішень в житлових приміщеннях.


Що собою являє LED-панель

Корпус світлодіодної панелі виконаний з міцного алюмінієвого сплаву з високою теплопровідністю. Джерело світла –
LED-лампи різної потужності і кольору, кількість може варіюватися. Джерело живлення (блок живлення, що працює від мережі напругою 220В) винесено за межі конструкції, що дозволяє мінімізувати нагрів освітлювального приладу.


Переваги світлодіодних панелей


1.  Світлодіодні панелі забезпечують рівномірне м'яке світло з низьким коефіцієнтом пульсації. Таке освітлення не дає навантаження на зір, допомагає зберегти концентрацію уваги і не викликає відчуття втоми очей.

2.  Відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання. Експлуатація світлодіодних панелей можлива в приміщеннях з об'єктами, які чутливі до тепла і нагрівання. Також світлодіодні прилади освітлення можна використовувати в екстремальних температурних режимах – від -40 до +50 ° С.

3.  На максимальну силу світла LED-панелі виходять практично миттєво.


4.  Світлодіодні панелі мають правильно розрахований тепловий баланс, при якому не допускається перегрів світлодіодів.


5.  При виході з ладу одного світлодіода LED-панель продовжить працювати без порушення рівномірності освітлення.


6.  Термін служби LED-панелей складає більше 50 000 годин, що дорівнює 25-ти рокам експлуатації (при середньоденний роботі 8 годин) без необхідності сервісного обслуговування. Протягом усього експлуатаційного періоду характеристики світлодіодів (сила світла, світловий потік, потужність, яскравість) практично не змінюються.


7.  Світлодіодні панелі дозволять заощадити 50% витрат на електроенергію в порівнянні з приладами освітлення з люмінесцентними джерелами світла.


8.  LED-панелі легко монтуються (монтажні елементи входять в комплект) в підвісні стелі системи типу «Армстронг». Мала товщина конструкції і дуже низький нагрів корпусу дають можливість максимально скоротити технологічний простір, необхідний для безпечного монтажу.


9.  При використанні світлодіодних панелей виключається можливість перевантаження муніципальних і міських мереж в вечірній час, коли масово вмикається велика кількість освітлювальних приладів.


10.  Додатковою перевагою світлодіодних панелей є те, що LED-лампи не вимагають спеціальної утилізації через відсутність в їхній конструкції шкідливих компонентів.


Широкий асортимент світлодіодних панелей надає великі можливості для їхнього використання. Світлодіодні конструкції характеризуються надійністю і довговічністю, відсутністю необхідності в сервісному обслуговуванні. Навіть враховуючи більш високу вартість, гідної конкуренції у цих освітлювальних приладів поки не має.

Ви можете залишити відгук

Використовуйте дану форму тільки для того, щоб залишити відгук про товар.

Для питань про дату надходження, наявності, використання, характеристики товару та інших, використовуйте функцію поставити запитання.

Усі коментарі, що не стосуються відгуків про продукт, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Ваше ім'я:

Ваше місто:

Ваша оцінка:

Текст відгука: