ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлене. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Світлодіодна стрічка RGB: особливості та переваги

Світлодіодна стрічка (LED-стрічка) – це унікальна сучасна технологія, що є, по суті звичайним освітлювальним модулем, на еластичній основі якого розміщуються світлодіоди і резистори, об'єднані струмопровідними доріжками.

Це гнучка друкована (монтажна) плата, у якої на одній зі сторін на однаковій відстані один від одного розташовані світлодіоди. Ширина стрічки зазвичай становить 8-20 мм, товщина (зі світлодіодами) – 2-3 мм. Світлодіодна стрічка продається в рулонах відрізками по 5 метрів.

Бувають LED-стрічки з однотонним світінням (білого, червоного, синього, зеленого, жовтого, білого кольору) і кольорові – з можливістю створення різноманітних відтінків (RGB)


Світлодіодна стрічка RGB: особливості 

Світлодіодна стрічка RGB (Red Green Blue) – це ідеальний варіант для створення повнокольорового освітлення. На стрічці встановлені над яскраві триколірні rgb-світлодіоди SMD 5050, які шляхом змішування трьох кольорів здатні випромінювати будь-який колір і відтінок.

Будь-яка система освітлення стрічками RGB являє собою пристрій, що включає в себе контролер, джерело живлення і тепловідвід.

LED-стрічка може містити різну кількість світлодіодів – від 30 до 240.

Стрічка складається з секцій довжиною по 10 см, в кожній з яких розміщується 9 світлодіодів: 3 червоних, 3 зелених і 3 синіх. Межі секцій помічені і містять мідні площадки. Тому при потребі стрічку можна обрізати і припаяти. Крім того, у кожної котушки стрічки є з'єднувальні дроти, також при необхідності для з'єднання стрічок можна використовувати конектори.

Переваги світлодіодної стрічки RGB

1.  LED- стрічки RGB мають всі переваги світлодіодних джерел освітлення – економічність, надійність, міцність, високий коефіцієнт корисної дії, відсутність ультрафіолетового випромінювання, стійкість до механічних навантажень і вібрацій, екологічна безпека.

2.  Світлодіодна стрічка RGB характеризується широким кутом розсіяного світіння – 120 °.

3.  Напруга живлення складає 5,12,24,36 Вольта (для підключення використовують трансформатор).

4.  За допомогою контролера і пульта можна керувати підсвічуванням світлодіодної стрічки RGB дистанційно, вибираючи стиль освітлення.

5.  Ефективний термін служби світлодіодної стрічки RGB складає більше 50 000 годин. Як показує практика, дане джерело освітлення дуже рідко виходить з ладу.

6.  Відсутність необхідності в складних підготовчих роботах і простота монтажу – додаткова перевага LED- стрічки. Двосторонній скотч на зворотному боці стрічки дозволяє підключити освітлювальний прилад навіть людям без відповідного досвіду і знань.

7.  Варто відзначити, що світлодіодна стрічка працює при температурному режимі від - 40 до + 60 ° С.

Застосування світлодіодної стрічки RGB

Багатобарвна світлодіодна стрічка RGB успішно застосовується для підсвічування підвісних стель, арок, подіумів, стельових і декоративних ніш, барних стійок, сходів, світлопрозорих конструкцій. Водонепроникні стрічки знайшли своє застосування у ванних кімнатах і басейнах. Наявність вологозахисту дозволяє використання діодної стрічки для зовнішньої підсвічування будівель і споруд.

Світлодіодні стрічки мають високу світлову віддачу і низьке енергоспоживання, що дозволяє створювати сучасні і функціональні варіанти підсвічування не тільки у внутрішніх інтер'єрах, а й на відкритих просторах, при цьому не переплачуючи за електроенергію.

 

Ви можете залишити відгук

Використовуйте дану форму тільки для того, щоб залишити відгук про товар.

Для питань про дату надходження, наявності, використання, характеристики товару та інших, використовуйте функцію поставити запитання.

Усі коментарі, що не стосуються відгуків про продукт, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Ваше ім'я:

Ваше місто:

Ваша оцінка:

Текст відгука: