Світлодіодні лампи: особливості та переваги

В даний час широкого поширення набуло освітлення світлодіодними лампами житлових, виробничих, громадських приміщень, а також вулиць.

Джерелом світла в таких лампах є smd або вивідні світлодіоди різного типу і потужності, які з мінімальними тепловтратами перетворюють електричний струм в світлове випромінювання.

Світлодіодні лампи (LED-лампи, від абревіатури LED – Light Emitting Diode) поступово завойовують популярність серед споживачів через безліч переваг даного джерела освітлення.
Особливості та переваги світлодіодних ламп

1.  Основним фактором, який спонукає купити світлодіодні лампи, є високий показник яскравості світлового потоку, який поєднується з низьким енергоспоживанням.

2.  Потік світла, що випромінюється світлодіодними лампами, максимально наближений до природного, комфортний для сприйняття і без мерехтінь. Відпочивати і працювати при такому світлі приємно і ефективно.

3.  Світлодіодні лампи відрізняються високою енергоефективністю – більше 90 люмен/Вт. При цьому споживання електроенергії менше лампи розжарювання – в 10 разів і люмінесцентної лампи – в 3 рази.


4.  Рішення купити світлодіодні лампи дає можливість радикально знизити витрати на оплату рахунків за електроенергію. Відносно висока вартість цих виробів окупається терміном їхньої служби та низькою енергоємністю.


5.  Не менш важливою особливістю LED-ламп є їхня міцність, яка пояснюється простотою конструкції і відсутністю деталей, схильних до впливу вібрації.


6.  Світлодіодні лампи відрізняються мінімальним тепловиділенням і можкть використовуватися в якості вітринного освітлення та декоративного точкового джерела світла в різних приміщеннях.


7.  Вихід на максимальний потік світла і забезпечення обширної області освітлення відбувається відразу після включення.


8.  Перевагою LED-ламп є низьке ультрафіолетове випромінювання. Цей критерій важливий при освітленні, наприклад, меблів, килимів, штор, картин, фотографій – предмети інтер'єру не вигоряють. Інфрачервоне випромінювання у LED-ламп взагалі відсутнє.


9.  Термін служби LED-ламп досягає 50 тисяч годин, тобто при використанні лампи на добу по 10 -12 годин, ви забудете про необхідність заміни джерел освітлення на 12 років. При цьому відсутній повний вихід з ладу (світловий потік стає менш потужним, а не припиняється зовсім). «Вмикання/ вимикання» LED-лампи не позначається на терміні її служби.


10.  Вагомою причиною, чому варто купити світлодіодні лампи, є відсутність в їхньому складі шкідливих сполук, тому необхідності в особливій утилізації немає.


11.  Світло LED-лампи в меншій мірі приваблює комах.


12.  Температурний діапазон, при якому світлодіодні лампи працюють без перебоїв – від -30 до +50 ° С.


Світлодіодні лампи, що займають лідируючі позиції серед альтернативних джерел освітлення, не тільки доступні за ціною, але й характеризуються високою якістю світлового потоку і тривалим терміном служби. При цьому LED-лампи розрізняються за параметрами, що дає можливість споживачеві вибрати дизайн, світловіддачу, колір і яскравість.

Скасувати
Вхід в магазин
Логін або e-mail
Пароль
або
Зареєструватися