ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлене. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Переваги світлодіодних панелей для стель

Світлодіодне освітлення вже не є новинкою для населення. Дуже часто в лабораторіях, складах, просторих кабінетах та інших приміщеннях великої площі можна побачити на стелях світлодіодні панелі. Такі ультратонкі прилади можуть використовуватися в тому випадку, якщо в приміщенні потрібні високі показники світлового потоку.

Особливо актуальним вважається такий варіант освітлення для кімнат з низькими стелями, тому що завдяки цьому можна візуально збільшити приміщення і зменшити втрату простору. Це досягається за рахунок зменшення мінімальної технологічного відстані, яка необхідна для монтажу.

Сучасні виробники пропонують світлодіодні панелі для стель високої якості і з відмінними споживчими характеристиками.


Ці прилади не дають ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, тому можуть використовуватися при необхідності зберігати природну освітленість предметів. У світлодіодному обладнанні не міститься ртуть і важкі метали, через що відсутня вимога спеціальної утилізації. Світлодіодні панелі для стель бувають різних кольорів, а також з функцією регулювання яскравості освітлення.

Конструкція і механізм роботи світлодіодних панелей

Корпус стельових панелей виконується з міцного алюмінієвого сплаву, який має відмінну теплопровідність. Потужні світлодіоди розташовуються по всьому периметру приладу, вони випромінюють в торці лінзи, яка проводить світло і на якій є лазерні насічки. За цією лінзою знаходиться спеціальна плівка, яка відображає і перерозподіляє світловий потік перпендикулярно вниз. Всередині світлодіодних панелей розташований додатковий розсіювач для рівномірного розподілу світла по всій поверхні приладу.

Світлодіодні панелі високої якості можна придбати в комплекті з джерелом живлення, яке працює в широкому діапазоні напруги від 110 до 240 вольт. Це забезпечує стабільне і надійне функціонування приладу без мерехтіння навіть при перепадах напруги.

Світлодіодні панелі є електробезпечними приладами, тому що на джерела живлення надається гарантія, а також вони мають вбудований захист від короткого замикання.


Світлодіодні панелі можна легко встановити завдяки спеціальним елементам для кріплення, які продаються в комплекті з приладом. Бувають пружинні системи кріплення і спеціальні нитки-стропи. Всі сучасні світлодіодні панелі підходять для підвісних стель.

Переваги світлодіодних панелей

Останнім часом багато споживачів електроенергії замислюються про те, як розумніше та більш економно її використовувати. Світлодіодні панелі для стель стають все більш поширеним видом освітлення. Це можна пояснити такими перевагами, якими характеризуються ці прилади:
1. Тривалий термін експлуатації (до 50000 годин);

2. Відсутність ртуті та інших важких металів робить світлодіодні панелі екологічно безпечними приладами, які не вимагають спеціальних правил утилізації;

3. Функціонування без мерехтіння і рівномірне м'яке освітлення є комфортним для зору і загального самопочуття споживачів;


4. Товщина корпусу панелі, який виготовляється з алюмінієвого сплаву, дозволить зменшити мінімальну технологічну відстань, яку необхідно враховувати при монтажі підвісних стель.


5. Правильний розрахунок теплового балансу забезпечує захист світлодіодів від перегріву;


6. При поломці одного світлодіода прилад буде продовжувати працювати без порушення розподілу світлового потоку;


7. Економія електричної енергії через її невелике споживання.


У нашому інтернет-магазині можна купити світлодіодні панелі для стель, не виходячи з дому. Свою вартість ці прилади окуповують за короткий час експлуатації. Дізнайтесь у менеджера про знижки на світлодіодні товари. 

Ви можете залишити відгук

Використовуйте дану форму тільки для того, щоб залишити відгук про товар.

Для питань про дату надходження, наявності, використання, характеристики товару та інших, використовуйте функцію поставити запитання.

Усі коментарі, що не стосуються відгуків про продукт, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Ваше ім'я:

Ваше місто:

Ваша оцінка:

Текст відгука: