ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлене. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Світлодіодні прожектори: види і переваги

Останнім часом споживачі все частіше використовують світлодіодне обладнання, популярність якого пояснюється такими перевагами: невисоке споживання енергії, довговічність і економічна вигода. До таких приладів відносяться не тільки лампочки, ліхтарики і світильники, але і світлодіодні стрічки, а також прожектори.

Світлодіодним LED прожектором називається сучасний прилад зовнішнього освітлення з відмінною передачею кольору. Такі прилади призначені для сучасного міста, вони підкреслюють красу вулиць, мостів, історичних будівель, використовуються для парковок, рекламних щитів, складських територій. Крім того, світлодіодні прожектори споживачі можуть купувати для приватних будинків і заміських котеджів.

Конструкція і принцип роботи світлодіодних прожекторів

LED прожектори складаються з таких основних елементів:
 надпотужний світлодіод;
 блок живлення;
 рефлектор;
 радіатор.

Всі перераховані елементи поміщаються в литий корпус з алюмінієвого сплаву, який має високу теплопровідність. Завдяки цьому від світлодіодного модуля забезпечується відведення тепла. Відбивач виготовляється з металу, у вакуумі наноситься алюмінієве напилення, яке створює рівний потік світла із заданими кутами розсіювання. Так забезпечуються споживчі властивості світлодіодних прожекторів. Силіконові ущільнювачі на корпусі необхідні для захисту електронних компонентів приладу від проникнення вологи. Такі моделі прожекторів призначені для експлуатації на вулиці.

Для дешевих прожекторів маловідомих виробників не характерна наявність вологозахисту. Якість прожектора можна побачити навіть за зовнішнім виглядом. Наприклад, спеціальне порошкове покриття корпусу проти корозії та інших механічних пошкоджень.


Всередині алюмінієвого корпусу також розташовується джерело живлення прожектора, завдяки якому забезпечується стабільна і надійна робота приладу в широкому діапазоні напруги під час всього терміну експлуатації (110/240 вольт). Часто зустрічаються моделі світлодіодних прожекторів з датчиками освітленості або датчиком руху. Бувають також моделі, в яких є обидва види датчиків. Для якісних прожекторів характерні миттєве включення і відсутність мерехтіння під час роботи. Захист від короткого замикання і подвійна ізоляція проводів в цих приладах забезпечують повну електричну безпеку. Завдяки наявності поворотного кронштейну можна легко встановити прожектор і направити світловий потік в потрібному напрямку.


Світлодіодні LED прожектори не вимагають спеціального додаткового обслуговування, завдяки чому мінімізуються фінансові витрати споживачів. Термін експлуатації цих приладів може бути від 35000 до 50000 годин. Це перевищує термін служби галогенних прожекторів, до яких ми звикли, в десятки разів.

Види світлодіодних прожекторів

Сьогодні можна перерахувати кілька видів світлодіодних прожекторів, які поширені серед населення:
1. Грунтові
2. Матричні
3. Підводні
4. Лінійні
5. Для ландшафтного підсвічування

Ці прилади відрізняються сферою застосування і рівнем захисту. Крім того прожектори можуть відрізнятися за напругою живлення: 12 V, 24 V або 220 V, які адаптовані до міської електричної мережі.


Найпоширенішими кольорами прожекторів є білий (холодний і теплий), жовтий, а також зелений, синій і червоний, при змішуванні таких трьох компонентів можна отримати будь-який необхідний колір.

Переваги світлодіодних прожекторів

Світлодіодні прожектори мають ряд переваг, які пояснюють їх популярність серед споживачів:
•  в порівнянні з галогенними прожекторами економія електричної енергії до 65%;

 завдяки широкому діапазону вхідної напруги забезпечується стабільна робота приладу без мерехтіння;

 зручне кріплення і невеликі розміри прожекторів дозволяють закріпити його в будь-якому зручному місці;

 довговічність і невисоке споживання енергії роблять експлуатацію світлодіодних прожекторів економічно вигідною;

•  мала потужність приладу дає можливість застосовувати його разом з малопотужними джерелами живлення (наприклад, автомобільний акумулятор).

Всі перераховані вище та інші якості роблять світлодіодні прожектори оптимальним варіантом освітлення для населення.

В нашому Інтернет-магазині світлодіодного освітлення svetcomplect.ua великий вибір якісних світлодіодних прожекторів. Купити LED прожектори ви зможете за найдоступнішою ціною. Доставка товарів по всій Україні.

Ви можете залишити відгук

Використовуйте дану форму тільки для того, щоб залишити відгук про товар.

Для питань про дату надходження, наявності, використання, характеристики товару та інших, використовуйте функцію поставити запитання.

Усі коментарі, що не стосуються відгуків про продукт, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Ваше ім'я:

Ваше місто:

Ваша оцінка:

Текст відгука: