Світлодіодні вбудовані світильники: панельні і точкові

Світлодіодні вбудовані світильники – це сучасна альтернатива традиційним джерелам освітлення. Корпус вбудовуваних освітлювальних приладів повністю або частково прихований під поверхнею стелі, стіни, підлоги або предмета меблів.

Світлодіодні вбудовані світильники широко застосовуються для освітлення житлових інтер'єрів, офісно-адміністративних установ, торгових-розважальних та промислових будівель, підсобних та складських приміщень. Світлодіодні світильники такого типу використовуються для створення рівномірного загального або декоративного локалізованого освітлення.

За конструкційним особливостям вбудовані світильники можна розділити на панельні та точкові.


Світлодіодні панельні вбудовані світильники


Панельні вбудовані світильники створюють пряме або розсіяне освітлення, спрямоване зверху вниз. Для рівномірного освітлення встановлюють не один, а кілька освітлювальних приладів.


Світлодіодні панелі рідко використовуються в житлових інтер'єрах, водночас освітлювальні конструкції успішно застосовуються в офісних і адміністративних приміщеннях, торгових центрах і магазинах, розважальних комплексах, будинках вокзалів, виробничих цехах.


Світлодіодні точкові вбудовані світильники


Точкові вбудовані світильники дають чітке направлене світло. Зазвичай точкові освітлювальні прилади використовуються групами або застосовуються як додаткове джерело світла.

Точкові вбудовані світильники призначені для загального або декоративного локалізованого освітлення приміщень.

Існують такі різновиди точкових вбудованих світильників:


Неповоротні

Неповоротні світильники освітлюють певну частину приміщення без можливості регулювання напрямку світлового потоку.

Поворотні

Поворотні світильники дають освітлення спрямованого типу. Дані освітлювальні прилади дозволяють регулювати потік світла, направляючи його в потрібний бік.

Поворотно-висувні

Поворотно-висувні світильники дозволяють змінювати зони освітлення будь-якої області приміщення на розсуд власника. Поворотний механізм дозволяє висунути блок джерела світла з вбудованого корпусу, фіксуючи його в будь-якому потрібному проміжному положенні.

Карданні

Карданні світлодіодні світильники відрізняються розширеними можливостями по регулюванню сили світла і спрямованості світлового потоку. Конструкція освітлювальних приладів передбачає відразу декількох світлодіодних ламп в одному корпусі. Використовуючи лампи різної потужності і колірного виконання, можна досягти цікавих світлових ефектів.

Даунлайт

«Down light» з англійської дослівно перекладається як «світло, що йде вниз». Цей термін використовується для позначення групи освітлювальних приладів, у яких світловий потік спрямований зверху вниз, що дозволяє йому не розсіюватися в освітлюваній зоні. Відмінною особливістю даних світильників є спектр випромінювання світлового потоку, який не розсіяний, а спрямований на конкретний об'єкт.

Спот

До спотів відносять світильники, що дають вузькоспрямоване світло і оснащені поворотним механізмом. Регулюючи напрямок світлового потоку, ними можна освітити конкретний предмет або певну область приміщення. Однолампові споти використовують для декоративного підсвічування. Світильники дво- або трилампові застосовуються для освітлення певної зони.

Світлодіодні світильники – найбільш інноваційний вид освітлювальних приладів, які відрізняються високою якістю освітлення, надійною роботою і економічністю. Вирішивши придбати світлодіодні світильники, перевагу слід віддавати продукції відомих торгових марок і виробників, які зарекомендували себе на ринку світлотехніки.

Скасувати
Вхід в магазин
Логін або e-mail
Пароль
або
Зареєструватися