Точкові світлодіодні світильники

Світлодіодні світильники в даний час займають передові позиції попиту на ринку світлотехнічного обладнання, впевнено витісняючи з ужитку традиційні джерела освітлення.

У світлодіодних лампах (інша назва LED-лампи від абревіатури LED - Light Emitting Diode) використовуються світлодіоди в якості джерела світла.

Точкові світильники – невеликі за розміром освітлювальні прилади з вузьким кутом розсіювання світла, тому їх використовують групами. Точкові світлодіодні світильники використовуються для внутрішнього або зовнішнього освітлення.


Переваги точкових світлодіодних світильників

1.  Точкові світлодіодні світильники дають рівномірне світло без мерехтіння і відблисків, спектр світла близький до денного сонячного. LED-лампи відрізняються високою енергоефективністю - більше 90 люмен/Вт і відмінною передачею кольору (Ra> 80).

2.  Точкові світлодіодні світильники мають важливу перевагу – низьке енергоспоживання, яке знаходиться на рівні 3W, 5W.

3.  Велика різноманітність кольорів, регульована інтенсивність освітлення і можливість направленність випромінювання – додаткові переваги світлодіодів.


4.  Точкові світлодіодні світильники бувають повторними і неповоротними. Поворотні конструкції світильників забезпечують освітлення саме тих ділянок, які потрібні в даний момент. Неповоротні світильники міцно кріпляться в підвісній стелі, в результаті чого світловий потік від лампи спрямовується строго вертикально. Неповоротні світильники коштують дешевше поворотних, але їхній недолік – неможливість керування освітленням.


5.  Точкові світильники світлодіодні можуть бути виконані в металевому або пластиковому корпусі зі спеціальним захистом IP 44 для роботи в приміщенні з підвищеною вологістю.


6.  Незаперечна перевага точкових світлодіодних світильників в тому, що вони дають чітко спрямоване світло. Тому, застосувавши дане джерело освітлення в певному місці і під потрібним кутом, можна зробити акцент на певній зоні або предметі інтер'єру.


7.  Перевагою LED-ламп є низьке ультрафіолетове випромінювання. Цей критерій важливий при освітленні, наприклад, меблів, килимів, штор, картин, фотографій – предмети інтер'єру не вигоряють. Інфрачервоне випромінювання у LED-ламп взагалі відсутня.


8.  Світлодіодні освітлювальні прилади мають вражаючий термін експлуатації – до 50 000 годин, тобто при використанні світильників по 10 -12 годин на добу, можна забути про необхідність заміни джерел освітлення приблизно на 12 років. При цьому до кінця терміну експлуатації світильники не припиняють роботу, а втрачають потужність випромінюваного світлового потоку.


9.  Точкові комплектні світильники продаються з блоком живлення і проводами. Через блок живлення відбувається з'єднання групи точкових світильників з електричною мережею для зміни напруги, що йде від мережі до світильників. Таким чином, захист від перепадів напруги забезпечує стабільну роботу даних джерел освітлення.


10.  Пожежна безпека – важлива характеристика світлодіодних точкових світильників. LED-лампи практично не нагріваються, що виключає можливість займання. Завдяки цьому, освітлювальні прилади можна встановлювати на будь-яку поверхню, навіть легкозаймисту або в місцях з поганою вентиляцією, що значно розширює спектр їхньго використання.


11.  Світлодіодні джерела освітлення відрізняються високою міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень і вібрації. Їх дуже зручно використовувати у виробничих приміщеннях і на трасах.


12.  При виготовленні світлодіодних ламп не використовуються шкідливі сполуки – світильники абсолютно безпечні для здоров'я людини та екології навколишнього середовища, а також не вимагають спеціальної утилізації.

Точкові світильники світлодіодні володіють широким переліком переваг, які на сьогоднішній день характеризують їх як найбільш ефективні, енергозберігаючі та працездатні освітлювальні прилади домашнього та побутового призначення.

 

Скасувати
Вхід в магазин
Логін або e-mail
Пароль
або
Зареєструватися