ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлене. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Вибираємо світлодіодні лампочки правильно

Більшість сучасних споживачів знайомі зі світлодіодними лампочками. Основні переваги цих приладів полягають в споживанні малої кількості електричної енергії, безпечним функціонуванням для здоров'я людини (відсутні ртуть і важкі метали), а також тривалістю роботи (в середньому близько 30 000 годин).

Придбати зараз можна світлодіодні лампи в магазинах і через інтернет, вони бувають різних розмірів, форм, а також типів цоколів.

Розглянемо важливі моменти, на які рекомендується звернути увагу при покупці світлодіодних лампочок.


Яскравість (світловий потік)

Якщо яскравість звичної лампи розжарювання вимірюється у Ваттах, то у світлодіодів світловий потік вимірюється в люменах (лм). На значення цього числа потрібно звертати увагу, коли купується світлодіодне обладнання. Конструкція світлодіодів має особливість – дуже вузький кут світлового випромінювання (близько 120 градусів), тому такі прилади найкраще використовувати для акцентного освітлення, наприклад, робоче місце або в світильнику.

Дизайн лампочки

При виборі світлодіодної лампи цоколь – це важливий нюанс, який рекомендується перевірити. Він повинен бути добре закріпленим, а не хитатися. Маркування цоколя і патрона повинні збігатися.

Світлодіод являє собою кристал з напівпровідника. Для його охолодження передбачені алюмінієві радіатори. Якщо радіатор буде обраний неправильно, то прилад швидко зламається. Тому необхідно звернути увагу на радіатор при покупці світлодіодних лампочок.

Блок живлення

Для хорошої роботи світлодіодних лампочок необхідний якісний блок живлення. Вони за розмірами можуть бути досить великими через використання в них електролітичних конденсаторів. Економія місця і засобів в джерелах живлення призводить до нестабільної роботи лампочок.

У якісних світлодіодних лампах мерехтіння відсутнє. Перевірити збірку і функціонування джерела живлення споживачеві досить складно, тому рекомендується зупиняти свій вибір на товарах відомих виробників, назва якого має бути зазначена на упаковці.


Вартість

Світлодіодні лампи – це досить дорогий прилад. При покупці цього пристрою не кращим варіантом буде економити гроші і купувати дешевий товар. Якісна лампочка швидко окупить свою ціну, а дешевий прилад може працювати погано або швидко вийти з ладу. Хороша лампочка світить без мерехтіння, це корисно і комфортно для зору споживача. А, як відомо, на здоров'ї економити не рекомендується.

Період роботи та гарантія

У середньому світлодіодні лампочки функціонують від 35000 до 50000 годин. Перевірити, скільки працюватиме прилад, відразу неможливо. Тому рекомендується купувати прилади відомих і популярних виробників, які дають гарантію на лампочки 2-3 роки, а деякі навіть 5 років. У цьому випадку буде велика ймовірність, що якість збірки лампочки відповідає необхідним нормам і стандартам.

Передача кольору

Індекс передачі кольору (CRI) показує видимість інших кольорів при світінні лампочки. Він може змінюватися від 0 до 100. Світлодіодні лампочки характеризуються допустимою для очей людини передачею кольору (CRI вище значення 80).

Спектр випромінювання і колірна температура

Колірна температура визначає колір освітлення світлодіодним лампочки. Вона вимірюється в градусах Кельвіна. Чим нижче значення температури, тим більше жовтим буде світло. Галогенна лампа має колірну температуру 2700-3500 К, а лампочка з холодним білим світлом – від 5500К до 6500К.

Світлодіодні лампочки представлені в широкому колірному діапазоні кольорів. Різні відтінки цих пристроїв можна отримати завдяки поєднанню світлодіодів різних кольорів.

Були розглянуті основні важливі нюанси, на які споживачеві рекомендується звернути свою увагу при покупці світлодіодних лампочок. У нашому Інтернет-магазині пропонуються якісні прилади, які відповідають всім необхідним стандартам. На світлодіодні товари надається гарантія.

 

Ви можете залишити відгук

Використовуйте дану форму тільки для того, щоб залишити відгук про товар.

Для питань про дату надходження, наявності, використання, характеристики товару та інших, використовуйте функцію поставити запитання.

Усі коментарі, що не стосуються відгуків про продукт, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Ваше ім'я:

Ваше місто:

Ваша оцінка:

Текст відгука: