Лампи настільні

Сьогодні для комфортної роботи і навчання будь-якій людині потрібне світло, бажано біле і розсіяне. І, на жаль, не завжди можна забезпечити приміщення таким світлом. Тому, найчастіше, використовують настільні LED лампи, для забезпечення подібного освітлення.

Варто відзначити і багатофункціональність такої лампи, адже вона буде корисна не тільки в роботі та навчанні. Таку лампу можна сміливо поставити на прикроватную тумбу, або ж на паперовий столик. Приємний, неяскравий світло буде дуже до речі при прочитанні книги або ж використанні планшета.

Трохи детальніше про світлодіодних лампах

Як і писали вище, основним завданням світлодіодних ламп - це створення локального освітлення, для більш комфортної роботи і навчання. Причому, якість світла буде прямо залежати від джерела світла.

Класикою подібних пристроїв вважається змінна лампочка. Сьогодні таку лампу можна купити без проблем, в будь-якому спеціалізованому магазині. Такі лампи оснащені різьбовими патронами Е27. Перевагою таких моделей є ціна, вони дуже недорогі.

З плюсів можна виділити і те, що власник такої лампи може сам вирішити, яку лампочку встановити - звичайну або ж світлодіодну. І, як правило, вибір падає саме на діодні лампочки. І це не дивно, так як власник такої лампочки виходить більш яскраве освітлення, при менших витратах електроенергії. І найголовніше, таке джерело світла буде працювати набагато довше, ніж традиційна лампочка.

Тому, завдяки довірі до доданими лампочкам, багато виробників пішли на хитрість і почали виробляти лампи з вбудованим світлодіодним освітленням. Поступово багато хто почав купувати і переходити на такий тип освітлення. Настільні світлодіодні лампи забезпечують яскраве і рівномірне освітлення, завдяки продуманій конструкції.

Є звичайно і мінус такого освітлення - це ціна. Однак з розвитком технологій, подібні лампи стали доступнішими. Зараз ціни на світлодіодні лампи знизилися до цілком розумних.

Кілька переваг настільних LED ламп

З кожним роком популярність настільних світлодіодних ламп зростає. І ось чому:

  • - Великий асортимент моделей. Зараз можна підібрати пристрій будь-якого типу, з потрібними властивостями і функціоналом.
  • - Економічність. Світлодіодна настільна лампа споживає набагато менше енергії, ніж її родич - лампа розжарювання.
  • - Термін експлуатації. Не потрібно кожні 2-3 місяці міняти лампочку або ж носити світильник в ремонт.
  • - Безпека і екологічність. Такі лампи не виділяють шкідливих речовин і не шкідливі для зору людини.
  • - Період служби. Така лампа запросто прослужить близько 100 тис. Годин, що набагато більше, ніж будь-який інший джерело світла.

Не варто забувати і те, що настільні світлодіодні лампи стійкі до коливань температур. Вони не нагріваються в момент роботи, що не транслюють ультрафіолетове випромінювання.

Ми вже писали вище, що така настільна LED лампа буде бажаним гостем в будь-якому офісі та будинку. А вибрати лампу потрібного розміру, дизайну не складе труднощів, в силу широкого асортименту. Так, наприклад, для спальні варто розглянути модель з регулюванням яскравості, яку можна використовувати і як нічник, і як лампу для читання. А ось в вітальню краще придбати світлодіодну настільну лампу з розсіяним теплим світлом, для створення атмосфери затишку. Підбираючи лампу для кабінету або робочої зони, варто зупинитися на варіанті з яскравим світлом.

Де придбати світлодіодну настільну лампу

Задаєте таке питання? Однозначну відповідь: Вам в інтернет-магазин «Светкомплект». У нас представлений великий асортимент якісних світлодіодних настільних ламп на будь-який смак і ціну. А якщо Ви не впевнені в своєму виборі, рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання і допоможуть з виборів. Телефонуйте прямо зараз 0800 350 500.

Вид:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 40 (3 сторінок)