Накладні світильники

Накладні світлодіодні світильники - це різновид стельових освітлювальних приладів. Якщо говорити про переваги такого світильника, то можна виділити його установку, в порівнянні з врізними і підвісними. Не потрібно виготовляти під цей світильник спеціальну нішу в гіпсокартоні, так само не потрібно кріпити такий світильник на спеціальні металеві троси або кронштейни. Для установки світлодіодного накладного світильника досить самих мінімальних навичок і знань, причому не важливо, на яку поверхню встановлюється такий прилад.

Ще кілька переваг можна виділити - це його не великий розмір і вага. Ну і не варто забувати про зовнішній вигляд світильника. Таке освітлювальний пристрій буде точно «своїм» в будь-якому інтер'єрі. Формами такі світильники теж відрізняються. Основні форми - це прямокутні, круглі і квадратні. Як правило, найрідше купують світлодіодні накладні світильники прямокутної форми. А які ще можна виділити перевагу - подивимося далі.

Переваги накладних світлодіодних світильників

Розглянемо ще кілька переваг:

  • - Економія електроенергії. Якщо порівнювати світлодіодні лампи зі звичайними люстрами, наприклад, то однозначно споживання електроенергії буде в 10 разів менше саме у світлодіодних.
  • - Рівномірність в освітленні. Світлодіодні лампи дуже ефективно і рівномірно висвітлять будь-яке приміщення, будь-яких розмірів.
  • - Відсутність сутінкового ефекту. Накладні LED світильники допомагають уникати тіньового ефекту.
  • - Кут розсіювання світла. Не обов'язково включати в приміщення додаткове освітлення. Як правило, для освітлення окремо предмета або ж зони досить накладного світлодіодного світильника.
  • - Тривалість служби. Як правило, світлодіодні накладні світильники можуть прослужити від 10 років і більше, коли як звичайна лампочка служить не більше одного року.

Вибираємо правильно накладний LED світильник

При виборі світильника потрібно звернути увагу на такі характеристики:

  • 1. Колірна температура. Тепле світло, як правило, розслабляє і налаштовує на відпочинок. Нейтральний - безпечний для зору, буде корисний у робочій зоні. Холодне світло бадьорить і допомагає сконцентруватися.
  • 2. Перенесення кольорів. Даний параметр позначається «Ra» і показує, як саме виглядатимуть кольори при штучному освітленні.
  • 3. Потужність світлового потоку. Дана характеристика показує інтенсивність світіння.

Невелике примітки: якщо вирішили використовувати світлодіодний світильник на вулиці, то варто вибирати модель, яка має захист від пилу і вологи.

Великий асортимент накладних світлодіодних світильників

Широкий вибір світильників в нашому інтернет-магазині «Светкомплект» дозволяє їх використовувати в самих різних приміщеннях, починаючи з особистої спальні, і закінчуючи офісним кабінетом. У нас представлені різні моделі і різної форми світильники, які дозволять створити неповторний дизайнерський інтер'єр. Наприклад: великі і масивні світильники будуть гармонійно виглядати в просторих приміщеннях. А ось більш маленькі світильники будуть гармонійно виглядати в невеликих квартирах.

На сторінках нашого каталогу Ви 100% знайдете те, що саме Вам потрібно. А ми, зі свого боку, допоможемо з усіма іншими питаннями. Звертайтеся 0800 350 500.

Вид:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 83 (6 сторінок)