Накладні світильники

Накладні світлодіодні світильники - це різновид стельових освітлювальних приладів. Якщо говорити про переваги такого світильника, то можна виділити його установку, в порівнянні з врізними і підвісними. Не потрібно виготовляти під цей світильник спеціальну нішу в гіпсокартоні, так само не потрібно кріпити такий світильник на спеціальні металеві троси або кронштейни. Для установки світлодіодного накладного світильника досить самих мінімальних навичок і знань, причому не важливо, на яку поверхню встановлюється такий прилад.

Ще кілька переваг можна виділити - це його не великий розмір і вага. Ну і не варто забувати про зовнішній вигляд світильника. Таке освітлювальний пристрій буде точно «своїм» в будь-якому інтер'єрі. Формами такі світильники теж відрізняються. Основні форми - це прямокутні, круглі і квадратні. Як правило, найрідше купують світлодіодні накладні світильники прямокутної форми. А які ще можна виділити перевагу - подивимося далі.

Переваги накладних світлодіодних світильників

Розглянемо ще кілька переваг:

  • - Економія електроенергії. Якщо порівнювати світлодіодні лампи зі звичайними люстрами, наприклад, то однозначно споживання електроенергії буде в 10 разів менше саме у світлодіодних.
  • - Рівномірність в освітленні. Світлодіодні лампи дуже ефективно і рівномірно висвітлять будь-яке приміщення, будь-яких розмірів.
  • - Відсутність сутінкового ефекту. Накладні LED світильники допомагають уникати тіньового ефекту.
  • - Кут розсіювання світла. Не обов'язково включати в приміщення додаткове освітлення. Як правило, для освітлення окремо предмета або ж зони досить накладного світлодіодного світильника.
  • - Тривалість служби. Як правило, світлодіодні накладні світильники можуть прослужити від 10 років і більше, коли як звичайна лампочка служить не більше одного року.

Вибираємо правильно накладний LED світильник

При виборі світильника потрібно звернути увагу на такі характеристики:

  • 1. Колірна температура. Тепле світло, як правило, розслабляє і налаштовує на відпочинок. Нейтральний - безпечний для зору, буде корисний у робочій зоні. Холодне світло бадьорить і допомагає сконцентруватися.
  • 2. Перенесення кольорів. Даний параметр позначається «Ra» і показує, як саме виглядатимуть кольори при штучному освітленні.
  • 3. Потужність світлового потоку. Дана характеристика показує інтенсивність світіння.

Невелике примітки: якщо вирішили використовувати світлодіодний світильник на вулиці, то варто вибирати модель, яка має захист від пилу і вологи.

Великий асортимент накладних світлодіодних світильників

Широкий вибір світильників в нашому інтернет-магазині «Светкомплект» дозволяє їх використовувати в самих різних приміщеннях, починаючи з особистої спальні, і закінчуючи офісним кабінетом. У нас представлені різні моделі і різної форми світильники, які дозволять створити неповторний дизайнерський інтер'єр. Наприклад: великі і масивні світильники будуть гармонійно виглядати в просторих приміщеннях. А ось більш маленькі світильники будуть гармонійно виглядати в невеликих квартирах.

На сторінках нашого каталогу Ви 100% знайдете те, що саме Вам потрібно. А ми, зі свого боку, допоможемо з усіма іншими питаннями. Звертайтеся 0800 350 500.

Вид:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 55 (4 сторінок)