Підсвітки сходів, стін

Якщо Вам пощастило стати власником власного будинку, ще й двох - трьох поверхового, то така ситуація Вам буде знайома 100%. Ви прокидаєтеся вночі, щоб спуститься на перший поверх і попити води, а на шляху Вас вже чекає сходи. Все б добре, але в будинку непроглядна темрява і нічого не видно. І вирішити цю ситуацію можливо двома шляхами: увімкнути освітлення в будинку, або спуститися в темряві.

Як правило, багато виберуть саме другий варіант і дай Бог все пройде успішно і Ви зійдіть без проблем. Але таке може бути саме в цей раз. Спускатися вночі по не освітлюваної сходи затія, насправді, досить ризикова. Тому, сьогодні, багато власників будинку замислюються про підсвічування сходів. І це правильно рішення!

Що таке підсвічування сходів?

Можна виділити два види підсвічування:

  • - точкові настінні світильники;
  • - світлодіодні стрічки для стін і ступенів.

Поговоримо детальніше про кожен вид. Перший вид, точкові світильники, як правило, встановлюються збоку, прям у самих ступенів. Таке місцезнаходження світильником забезпечують не тільки безпеку, підсвічуючи ступені, але і надають гарний зовнішній вигляд. Варто відзначити, що при підсвічування сходів, використовується м'який і приємний світло.

Що ж стосується другого виду, то такий тип підсвічування використовується в дизайнерських рішеннях. За допомогою гнучкості світлодіодної стрічки, можна придумати і створити різні візерунки, геометричні фігури і виділити кожну щабель по-своєму. Чи не складно зрозуміти, що таке освітлення як корисно, так і несе декоруючу місію.

Якою має бути підсвічування сходів?

Як ми писали вище, якщо правильно організувати підсвічування сходів, то в кінцевому підсумку можна отримати практичність і дизайнерську вишуканість. І, повірте нам, свої ідеї можна втілити не тільки за допомогою досвідченого дизайнера, але і самому. Варто відзначити, за будь-яких рішеннях, варто звернути увагу, в першу чергу, на техніку безпеки.

Трохи вище ми писали про видах освітлювальних приладах, зараз же ми розповімо про функціональні характеристики таких подсветок. Отже, які ж можна виділити типи джерел світла:

  • - неонові;
  • - галогенні;
  • - світлодіодні.

Поговоримо про кожного джерелі детальніше. Відмінною рисою неонових світильників є відсутність тіней. З переваг можна виділити: тривалий термін служби, максимальна безпека. Є й недоліки такого типу освітлення - це крихкість. При монтажі варто брати до уваги цей недолік.

Галогенна підсвічування ніж те схожа з неонової, але, при цьому, видає більш яскраве освітлення. Відмінною рисою галогенних ламп є їх нагреваемость. Коштує це враховувати, особливо при монтажі. Слід виключити контакт таких ламп з іншими елементами конструкції. Примітка: якщо в мережі присутні скачки напруги, то такі лампи будуть часто дмухнути.

Світлодіодне підсвічування ступенів сходів, по статистиці, є найпопулярнішою, особливо в останні кілька років. Для полегшення монтажу і установки такого освітлення, рекомендуємо використовувати світлодіодні стрічки.

Купити підсвічування сходів в інтернет-магазині

В інтернеті досить магазинів, які можуть запропонувати таке освітлювальне обладнання, причому на будь-який смак і гаманець. Наш інтернет-магазин, «Светкомплект», може запропонувати Вам широкий асортимент елегантних і лаконічних моделей, за найдоступнішими цінами. Так само, ми даємо гарантію на всі товари від 2-х років. У нашому арсеналі є і сервісний центр, який вирішить будь-яку проблему.

Зацікавилися? Тоді рекомендуємо звернутися до наших менеджерів, які з радістю допоможуть і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Наш телефон 0800 350 500.

Вид:
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)