LED прожектори

Ні для кого не секрет, що світлодіодні прожектори мають масу переваг, якщо порівнювати з більш застарілими «побратимами». Галогенні і натрієві джерела не можуть ні похвалитися, ні дати такого освітлення, як світлодіодні прожектори. А за рахунок всіх своїх плюсів, LED прожектор може застосовуватися практично скрізь.

Світлодіодні прожектори - це зручне рішення як для вулиць, так і для внутрішніх промислових приміщень. Вони зможуть ефективно висвітлити двір на дачі, в'їзд в гараж, а також висвітлити весь котедж. Якщо ж мова йде про промислових, то такі прожектори будуть вкрай ефективні на складах, будівельних майданчиках.

Світлодіодні прожектори корисні і на міських просторах. Наприклад: прожектора часто використовують при висвітленні пам'ятників, адміністративних будівель, пам'яток. Використовуються такі прожектора і в спорті, наприклад, при висвітленні футбольного поля.

Можна помітити, що таке освітлення застосовується в багатьох сферах, тобто спосіб застосування широкий. А чому ж так? Ми відповімо на це та інші запитання в цій статті.

Типи LED прожекторів

Глобально світлодіодні прожектори можна поділити на чотири типи:

 • 1. Лінійний прожектор. Конструкція такого прожектора є витягнуту плату, на якій, до слова, закріплені світлодіоди. Саме завдяки такій конструкції, такі пристрої будуть ефективні на вулиці і в промислових приміщеннях. Такий тип прожектора ефективно освітить довгі ділянки території, при цьому рівномірно розподіливши світло.
 • 2. Матричний тип. Такі прожектори теж використовуються в промислових приміщеннях, але також і в інших сферах. Наприклад: при організації великих виїзних заходів, концертів.
 • 3. RGB прожектори. Завдяки наявності трьох кольорів і спеціального контролера можна створювати різні кольори і відтінки. Саме завдяки такому освещеніюможет пройти дискотека і концерт на вищому рівні і при ефектному освітленні.
 • 4. Прожектори з датчиком руху. Цей тип сам себе може уявити. Такий прожектор активується автоматично при виявленні руху в певному радіусі.

Основні переваги світлодіодних прожекторів

Можна з упевненістю виділити такі переваги:

 • - Економічність. Такий пристрій споживає мінімум енергії. При цьому, світловий потік від цього ніяк не страждає. Світло насичений і яскравий.
 • - Великий асортимент. Є як великі прожектори, які використовуються для освітлення будівельних майданчиків, парків і так далі, так і більш дрібні «брати», які підійдуть ідеально для освітлення будинку і офісу.
 • - Час роботи. Світлодіодний прожектор може працювати близько 50000 годин. До слова, люмінесцентна лампа працює всього близько 5000 годин, а лампа розжарювання - 1000 годин.
 • - Адаптація до перепадів напруги. LED прожектор освітить однаково і працює ефективно навіть при перепадах напруги.
 • - Температура. Такі прилади працюють при будь-яких температурних умовах, від -40 градусів до +40 градусів.

Вибирай і замовляй світлодіодний прожектор

У нашому інтернет - магазині «Светкомплект» представлено широкий асортимент світлодіодних прожекторів. Але це не вся продукція! У нас Ви можете так само придбати:

 • - Світильники з пультом;
 • - Трекові системи;
 • - Врізні світлодіодні світильники;
 • - Настільні LED лампи;
 • - І багато іншого.

Не зволікайте і вибирайте! А якщо Вам складно вибрати, то наші професійні менеджери допоможуть Вам, відштовхуючись від Ваших потреб. Телефонуйте: 0800 350 500.

Вид:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 30 (2 сторінок)