Світильники з пультом ДК

Світлодіодні люстри з пультом управління

Світ не стоїть на місці. Часи коли всі запалювали свічки або газові лампи після заходу сонця давно в минулому. Технології розвиваються, а з ними розвиваються принципи, типи та види освітлення. Хоча led світильники з'явилися на ринку відносно недавно, вже зараз купити люстру з пультом можна легко і просто.

Завдяки величезному асортименту і різноманітності конструкцій, світлодіодні люстри швидко завоювали провідні позиції серед інших видів освітлення.

За своєю конструкцією і кріпленням led люстри діляться на стельові та підвісні. Але в чому ж різниця? Що ж, в першу чергу варто відзначити, що головною відмінністю цих двох видів є спосіб кріплення. Стельові кріпляться щільно до стелі, а підвісні кріпляться за допомогою окремого кріплення, вмонтованого в стелю.

При правильному підборі люстри варто звернути увагу на висоту приміщення, щоб висота люстри не перевищувала загальної висоти. В іншому випадку люстра буде виглядати масивно і її просто можна буде зачепити головою. У нашому каталозі представлено безліч стельових люстр та підвісних, які зможуть гармонійно виглядати та прикрашати Ваш будинок, офіс, ресторан або бути прекрасним доповненням в будь-якому іншому приміщенні.

Стельове освітлення - переваги світлодіодних світильників з пультом

Повернемося на кілька десятків років тому, коли наші батьки для перемикання каналів або гучності звуку вставали і йшли до телевізора, щоб натиснути на кнопки. Навіть звичайні телевізори вже можна перемикнути з допомогою не тільки пульта дистанційного керування, а й просто встановивши додаток на телефоні. Погодьтеся, це набагато зручніше, що можна сказати й про освітлення. Вже не потрібно вставати, щоб включити або вимкнути освітлення, а простим натисканням на кнопку пульта дистанційного керування, Ви зможете ще і відрегулювати яскравість освітлення, колір і тип світіння Вашої люстри.

У нашому каталозі Ви зможете знайти величезний асортимент світильників, який відрізняється не тільки формою, конструкцією і матеріалом виготовлення, але і має різний функціонал, від звичайних люстр з перемиканням холодних і теплих тонів освітлення до регулювання яскравості світла, а також смарт-програми: захист від комах, нічник і навіть захист очей. А завдяки розумному розсіюванню світлодіодів, світло буде розподілятися рівномірно по всьому приміщенню. Ви також можете вибрати люстру, функціонал якої ідеально підійде саме для Вас. У нас представлений величезний вибір led світильників, від самих маленьких до найбільших з дистанційним пультом управління, а також інтерфейсом Bluetooth, з різними типами кріплення, світіння, кольоровою гамою, різної потужності і крутим смарт функціоналом.

Крім цього, тут Ви можете знайти освітлення для будь-якого типу стелі:

  • натяжні;
  • дерев'яні;
  • гіпсокартонні;
  • бетонні;
  • підвісні.

Що таке пульт ДУ

Пульт дистанційного керування - це пристрій, через яке відбувається управління повним функціоналом світлодіодним люстри дистанційно з будь-якої точки приміщення. Зазвичай в стандартний набір функцій входять включення і виключення, зміна температури освітлення і яскравості, але Ви також можете знайти моделі, які надають функцію зміни цілого спектра кольорів, смарт-функції захисту очей від шкідливого випромінювання, а також функція нічника.

RGB change

Ця функція дозволить Вам налаштувати атмосферу під Ваш настрій!

RGB підсвічування - це розумна підсвічування, яка працює за принципом змішання трьох кольорів: червоного, зеленого і синього, що в підсумку дозволяє змінити не тільки яскравість освітлення, але і колір освітлення і глибину відтінку за допомогою пульта управління. Просто натисніть на кнопку з потрібним Вам кольором і приміщення придбає підібраний колір. На додаток до всього, певні моделі пультів ДУ мають додаткові функції мерехтіння, поступового повільного перемикання кольорів і послідовного перемикання квітів по відтінкам.

Функція управління колірної температури

Ця функція допомагає з легкістю налаштовувати біологічно-активна освітлення, яке зможе вберегти очі від перенапруги і передчасної втоми. Принцип управління колірної температури полягає в тому, щоб змішувати теплий і холодний світло світлодіодів виходячи з часу доби і регулювати світло в залежності від освітлення приміщення. Так, завдяки програмі Ви зможете вибрати колірну температуру освітлення максимально комфортну для Вас, індивідуально підібрану під Ваші потреби. Теплий і не дуже яскраве світло в більш ранній час, вранці, наприклад, і більш холодне світло протягом робочого дня.

Режим Нічник

Далеко не всі люди люблять засипати в повній темряві, і покупка світлодіодним люстри з режимом нічника буде ідеальним рішенням як для дитячої, так і для спальні дорослих. Хоча психологи і біологи до сих пір сперечаються про користь нічника, ми можемо навести кілька аргументів на користь цього режиму.

Економічно вигідно. На сьогоднішній день більшість батьків купує додатковий світильник-нічник, який включається в розетку. Ну а якщо купити світлодіодну люстру з режимом сну, Ви вже економите на додатковому пристрої і місце його зберігання.

Чи безпечно. Велика частина дешевих міні-каганців включається в розетку, що при довгостроковій експлуатації може призвести до перегрівання і замикання. А це може бути причиною вибитих пробок в кращому випадку або пожежі.

Позитивний вплив на сон. Тьмяний і м'який світло перед сном може благотворно впливати на процес засинання, особливо якщо людина болісно ставитися до ідеально темному приміщенні.

Смарт-режим «Захист очей»

У сучасному світі, який повний інновацій та мега технологій, де люди проводять більшу частину часу в гаджетах, особливу увагу варто приділити зору і захисту очей від шкідливого випромінювання синього кольору. Саме для цього, компанія «Светкомплект» запустила лінійку світильників для дому та офісних приміщень зі смарт-режимом «Eye protection». Тепер працювати стало ще комфортніше!

Bluetooth інтерфейс

У каталозі «Светкомплект» Ви також можете придбати суперсучасну мега круту люстру з вбудованою акустичною системою, яка управляється за допомогою Bluetooth з'єднання і додатки CITILUX LIGHT & MUSIC. Тепер Ви зможете не тільки перемикати колір освітлення, але управляти світлом, включаючи улюблену музику!

Вид:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 177 (12 сторінок)