Світильники з пультом ДК

Світлодіодні люстри з пультом управління

Світ не стоїть на місці. Часи коли всі запалювали свічки або газові лампи після заходу сонця давно в минулому. Технології розвиваються, а з ними розвиваються принципи, типи та види освітлення. Хоча led світильники з'явилися на ринку відносно недавно, вже зараз купити люстру з пультом можна легко і просто.

Завдяки величезному асортименту і різноманітності конструкцій, світлодіодні люстри швидко завоювали провідні позиції серед інших видів освітлення.

За своєю конструкцією і кріпленням led люстри діляться на стельові та підвісні. Але в чому ж різниця? Що ж, в першу чергу варто відзначити, що головною відмінністю цих двох видів є спосіб кріплення. Стельові кріпляться щільно до стелі, а підвісні кріпляться за допомогою окремого кріплення, вмонтованого в стелю.

При правильному підборі люстри варто звернути увагу на висоту приміщення, щоб висота люстри не перевищувала загальної висоти. В іншому випадку люстра буде виглядати масивно і її просто можна буде зачепити головою. У нашому каталозі представлено безліч стельових люстр та підвісних, які зможуть гармонійно виглядати та прикрашати Ваш будинок, офіс, ресторан або бути прекрасним доповненням в будь-якому іншому приміщенні.

Стельове освітлення - переваги світлодіодних світильників з пультом

Повернемося на кілька десятків років тому, коли наші батьки для перемикання каналів або гучності звуку вставали і йшли до телевізора, щоб натиснути на кнопки. Навіть звичайні телевізори вже можна перемикнути з допомогою не тільки пульта дистанційного керування, а й просто встановивши додаток на телефоні. Погодьтеся, це набагато зручніше, що можна сказати й про освітлення. Вже не потрібно вставати, щоб включити або вимкнути освітлення, а простим натисканням на кнопку пульта дистанційного керування, Ви зможете ще і відрегулювати яскравість освітлення, колір і тип світіння Вашої люстри.

У нашому каталозі Ви зможете знайти величезний асортимент світильників, який відрізняється не тільки формою, конструкцією і матеріалом виготовлення, але і має різний функціонал, від звичайних люстр з перемиканням холодних і теплих тонів освітлення до регулювання яскравості світла, а також смарт-програми: захист від комах, нічник і навіть захист очей. А завдяки розумному розсіюванню світлодіодів, світло буде розподілятися рівномірно по всьому приміщенню. Ви також можете вибрати люстру, функціонал якої ідеально підійде саме для Вас. У нас представлений величезний вибір led світильників, від самих маленьких до найбільших з дистанційним пультом управління, а також інтерфейсом Bluetooth, з різними типами кріплення, світіння, кольоровою гамою, різної потужності і крутим смарт функціоналом.

Крім цього, тут Ви можете знайти освітлення для будь-якого типу стелі:

  • натяжні;
  • дерев'яні;
  • гіпсокартонні;
  • бетонні;
  • підвісні.

Що таке пульт ДУ

Пульт дистанційного керування - це пристрій, через яке відбувається управління повним функціоналом світлодіодним люстри дистанційно з будь-якої точки приміщення. Зазвичай в стандартний набір функцій входять включення і виключення, зміна температури освітлення і яскравості, але Ви також можете знайти моделі, які надають функцію зміни цілого спектра кольорів, смарт-функції захисту очей від шкідливого випромінювання, а також функція нічника.

RGB change

Ця функція дозволить Вам налаштувати атмосферу під Ваш настрій!

RGB підсвічування - це розумна підсвічування, яка працює за принципом змішання трьох кольорів: червоного, зеленого і синього, що в підсумку дозволяє змінити не тільки яскравість освітлення, але і колір освітлення і глибину відтінку за допомогою пульта управління. Просто натисніть на кнопку з потрібним Вам кольором і приміщення придбає підібраний колір. На додаток до всього, певні моделі пультів ДУ мають додаткові функції мерехтіння, поступового повільного перемикання кольорів і послідовного перемикання квітів по відтінкам.

Функція управління колірної температури

Ця функція допомагає з легкістю налаштовувати біологічно-активна освітлення, яке зможе вберегти очі від перенапруги і передчасної втоми. Принцип управління колірної температури полягає в тому, щоб змішувати теплий і холодний світло світлодіодів виходячи з часу доби і регулювати світло в залежності від освітлення приміщення. Так, завдяки програмі Ви зможете вибрати колірну температуру освітлення максимально комфортну для Вас, індивідуально підібрану під Ваші потреби. Теплий і не дуже яскраве світло в більш ранній час, вранці, наприклад, і більш холодне світло протягом робочого дня.

Режим Нічник

Далеко не всі люди люблять засипати в повній темряві, і покупка світлодіодним люстри з режимом нічника буде ідеальним рішенням як для дитячої, так і для спальні дорослих. Хоча психологи і біологи до сих пір сперечаються про користь нічника, ми можемо навести кілька аргументів на користь цього режиму.

Економічно вигідно. На сьогоднішній день більшість батьків купує додатковий світильник-нічник, який включається в розетку. Ну а якщо купити світлодіодну люстру з режимом сну, Ви вже економите на додатковому пристрої і місце його зберігання.

Чи безпечно. Велика частина дешевих міні-каганців включається в розетку, що при довгостроковій експлуатації може призвести до перегрівання і замикання. А це може бути причиною вибитих пробок в кращому випадку або пожежі.

Позитивний вплив на сон. Тьмяний і м'який світло перед сном може благотворно впливати на процес засинання, особливо якщо людина болісно ставитися до ідеально темному приміщенні.

Смарт-режим «Захист очей»

У сучасному світі, який повний інновацій та мега технологій, де люди проводять більшу частину часу в гаджетах, особливу увагу варто приділити зору і захисту очей від шкідливого випромінювання синього кольору. Саме для цього, компанія «Светкомплект» запустила лінійку світильників для дому та офісних приміщень зі смарт-режимом «Eye protection». Тепер працювати стало ще комфортніше!

Bluetooth інтерфейс

У каталозі «Светкомплект» Ви також можете придбати суперсучасну мега круту люстру з вбудованою акустичною системою, яка управляється за допомогою Bluetooth з'єднання і додатки CITILUX LIGHT & MUSIC. Тепер Ви зможете не тільки перемикати колір освітлення, але управляти світлом, включаючи улюблену музику!

Вид:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
In Stock
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 147 (10 сторінок)