БРА

На сьогоднішній день, на нашому ринку, дуже великий асортимент освітлювальної техніки. При цьому, одним з найбільш привабливих варіантів вважається світлодіодний настінний світильник або по простому бра. Відмінною особливістю бра є створення локального освітлення в певній зоні квартири - будинки.

Найчастіше LED бра використовується в якості підсвічування робочий зони, в тумбочці зоні, в зоні крісла - дивана. Варто зазначити, що нерідко бра виступає в ролі основного освітлення, але тільки там, де немає необхідності в яскравому освітленні. Бра так само використовують у ванних кімнатах, але варто віддавати перевагу при виборі на моделі, які стійкі від впливу пари і вологи.

З деяких плюсів бра можна виділити наступні:

 • - Цікавий дизайн, що запам'ятовується;
 • - Надійність;
 • - Економічність;
 • - Універсальність і практичність.

У чому секрет популярності світлодіодних бра

При плануванні освітлення в квартирі - будинку, багато споживачів віддають перевагу саме LED бра. Постає закономірне питання: чому? Все завдяки тому, що таке освітлення має низку переваг, якщо порівнювати решту освітлювальну техніку. які:

 • - Економія. Таке освітлення не вимагає великих витрат електроенергії, що є вагомим фактом на користь вибору бра. Варто відзначити, що при цьому, якість освітлення анітрохи не страждає, а навіть навпаки, є досить високим.
 • - Вартість. Хоча вартість такого освітлення не саме бюджетне, тим не менш такі прилади відрізняються швидкою окупністю.
 • - Практичність і безпеку.
 • - Тепло. Так, саме ця техніка не виділяє зайвого тепла, що є не оспорімим плюсом.
 • - Функціональність. Світлодіодні бра дозволяють регулювати яскравість, колір.
 • - Механічна міцність.
 • - Екологічність. При виробництві таких бра, як правило, використовують тільки найкращі матеріали, які безпечні і для навколишнього середовища, і для здоров'я людини.
 • - Мерехтіння, пульсація. Відсутність шкідливого впливу на очі людини.
 • - Легкість і простота монтажу. Таку лампу зможе встановити абсолютно будь-яка людина.

Бра - це така світлова техніка, яка буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі, а завдяки широкому асортименту вибрати завжди вийде кращий варіант.

LED бра в інтер'єрі

Якщо мова йде про оформлення інтер'єру спальні, то краще за все купити два бра і розмістити їх на однаковій відстані один від одного. Таким чином, в приміщення буде баланс і гармонія.

Якщо ж мова йде про оформлення вітальні, то тут потрібно розуміти, що дизайн бра повинен перегукуватися з дизайном приміщення. Наприклад, якщо Ваша вітальня в стилі «модерн», то Вам підійдуть світлодіодні бра в металевій фурнітурі. Найголовніше ж - світлодіодні бра на стіні підкреслюють дизайн і сучасність приміщення.

Де купити світлодіодні бра

В інтернет-магазині «СветКомплект» представлено широкий асортимент якісних LED бра. І ми точно знаємо, яке бра буде гармонійно виглядати в Вашому приміщенні. А тому, сміливо телефонуйте нашим менеджерам і вони допоможуть з вибір, а так само дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Наш телефон 0800 350 500.

Вид:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 69 (5 сторінок)