Трекові системи

Зараз на ринку освітлення представлений величезний асортимент різних освітлювальних приладів, деякі з них призначені для основного освітлення, інші використовують, як додаткове освітлення окремих зон. Що стосується трекових систем, зараз це досить таки нове явище на ринку освітлення, але вже зараз цей вид світильників набирає популярності.

Трекові система - як можна зрозуміти з назви, це не одне освітлювальний пристрій, а ціла система освітлення, де освітлювальні елементи кріпляться за допомогою сполучних механізмів на спеціальний жорсткий шинопровід, який називають треком, за рахунок чого світильники можна спокійно пересувати і регулювати залежно від зони , яку потрібно висвітлити. Дана система працює практично за таким же принципом, що і звичайний світильник, але все ж головною особливістю магнітного трекового світильника є те, що завдяки рейці Ви можете самі вибирати як і де розмістити лампочки і тим самим регулювати освітлення в приміщенні.

Сьогодні існує безліч різних трекових систем з можливістю повної настройки, які монтуються близько до стелі і поза прямої видимості, забезпечуючи при цьому більш направлене світло, ніж може запропонувати світильник. Вони забезпечують яскраве, чітке освітлення або м'яке регульоване освітлення, щоб підкреслити дизайн самого приміщення. А вдало підібрані трекові світильники зможуть доповнити креативну задумку дизайнера і гармонійно вписатися в інтер'єр.

Як і у випадку з іншими типами освітлення, при виборі трекового освітлення також варто звернути увагу на стиль меблювання кімнат, щоб найкращим чином оцінити дизайн моделі, яка буде вставлена ​​в контекст. Зазвичай, трекові системи мають прості, стримані, геометричні форми, що дозволяє встановлювати такий тип освітлення практично скрізь, в офісі, магазині, на виробництві і вдома. Варто згадати, що зовсім недавно треки використовувалися тільки при висвітленні кіностудій, сцен, залів, театрів, але мода мінлива і смаки на розкішні і вигадливі підвісні люстри відходять у минуле. А ось практичність навпаки, тільки набирає обертів серед сучасних дизайнерів. Погодьтеся, що ні громіздкі треки виглядають набагато краще в кімнаті, де переважає стиль хай-тек або мінімалізм.

Для оформлення Вашого житла або підприємства в сучасних стилях Ви можете пограти з металом і вибрати системи освітлення з алюмінієвими направляючими або системи освітлення зі сталевими треками. Часто використовуваними рішеннями є також системи освітлення з пластика, зокрема з технополімера, полікарбонату і АБС-пластика.

Насправді навіть з урахуванням сучасних стилів в оформленні приміщень, наприклад лофт, модерн, скандинавський стиль, магнітні трекові системи допоможуть створити приємну і затишну атмосферу. У такому випадку важливо правильно вибрати корпус освітлення, форму і колір треку, який буде відповідають стилю інтер'єру. Наприклад, для меблів в вінтажному стилі цікавим вибором будуть системи освітлення на напрямних з латуні і міді.

Слід зазначити, що крім звичайних трекових систем, на ринку зовсім недавно з'явилися магнітні треки, які мають ще більше переваг ніж звичайні світильники. На відміну від звичайної трекової системи з прямим висновком електрики, магнітні треки працюють при низькій напрузі в 48 В постійного струму, що робить їх ще більш безпечними, а працює даний пристрій наступним чином. Лампи з'єднуються з треком за допомогою сили тяжіння, тобто магніту, і пружинних силових конструкцій, дозволяючи переміщувати кожну лампу окремо навіть у включеному режимі, що робить світильник зручнішим при регулюванні потоку світла і виборі підсвічування потрібного місця. До того ж, такі системи не потребують особливого монтажі або типі поверхні, їх можна встановлювати практично скрізь, де природно можливе кріплення, на стінах, стелях, в арки і меблі.

Отже, давайте підведемо підсумки. Чому ж варто купити трековую систему освітлення:

  • модно: мінімалістичний дизайн конструкції підійде для оформлення інтер'єру в різних сучасних стилях. Будь-то мінімалізм, контемпорарі або скандинавський стиль трекові системи зможуть підкреслити переваги стилю тільки одним лише виглядом.
  • кількість світла: всього на одному шинопроводі Ви зможете встановити стільки лампочок скільки забажаєте, а з магнітними треками Вам не потрібно викликати кожного разу електрика, щоб додати, від'єднати або поміняти лампочки. За рахунок магнітної сполучної конструкції Ви легко зможете зробити це самі.
  • крутий функціонал: повне регулювання освітлюваних зон, настройка кількості світла - більше світла, менше, ефект затемнення і RGB все те можливо зі світлодіодними лампочками, які в трекові системи ідеально підійдуть.
  • безпечно і економно: стандартні трекові системи працюють при низькій напрузі (48 Вт) в режимі постійного струму, що є більш безпечним використанням електроенергії, особливо в приміщеннях з маленькими дітьми.
  • легкий монтаж: так як шинопровод має універсальне кріплення і з'єднувачі, то таку систему можна кріпити на різний матеріалах: гіпсокартон, бетон, підвісні і натяжні стелі та ін.

Як бачите, трекові системи - це універсальний варіант для освітлення. У нашому магазині Светкомплект Ви зможете підібрати потрібну трековую систему, а також знайти всі необхідні комплектуючі. А якщо у Вас залишилися питання або Вам потрібна допомога з установкою, фахівці сервісного центру "Светкомплект" будуть раді Вам допомогти.

Вид:
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 95 (7 сторінок)