LED споти

Світлодіодні споти (світильники) - це локальна, точкова освітлювальні техніка. Основними перевагами таких приладів є тривалий термін експлуатації, економність і надійність. Відмінною рисою світлодіодних спитав, від стандартних люстр, є можливість контролювати освітлення в приміщенні. Для цього потрібно просто поміняти напрям світла.

ЛЕД споти бувають різні, як за стилістикою, так і за кількістю плафонів, і так само по кріпленню. Але є одна характеристика, яка об'єднує споти - це поворотний механізм, за допомогою якого світло буде світити туди, куди саме Вам потрібно.

Ще однією відмінною рисою спитав є акцентоване освітлення певних об'єктів в інтер'єрі. Як правило, промінь світла в LED спотах можна повернути на 360 градусів, при цьому нахилити на 40 градусів, що дозволить направити світло, як на горизонтальну поверхню, так і на вертикальну.

Варто відзначити, що світлодіодний спот може складатися з одного, двох і навіть шести плафонів. Такі моделі, з великою кількістю плафонів, дуже популярні в інтер'єрі кімнат.

Ще однією цікавою функцією є поворот спитав, причому поворот може здійснюватися і вручну, і автоматично, за допомогою пульта управління. Як світоелемента в спотах найчастіше використовуються світлодіоди.

Види світлодіодних спотів

Почнемо, мабуть, з вбудованих спотів. Їх ще часто називають «риб'яче око» - це світильник, який вбудовують в підвісну стелю. До речі, проблем з поворотом плафона не буде, навіть не дивлячись на те, що це вбудований спот. Єдиним недоліком такого споту - це обмежений кут повороту плафона.

Ще один вид світлодіодного споту - це спот на кронштейні. У таких світильниках плафони закріплені до кронштейну, що дозволяє направити світло під будь-яким кутом. Такий LED спот найчастіше використовується в ювелірних магазинах, в магазинах одягу, в силу своєї специфіки.

Третій вид - трековий спот. За фактом, це такий же спот на кронштейнах, але при цьому, основою в цьому випадку служить спеціальна шина, по якій є можливість переміщати спот. Така конструкція дуже універсальна і зручна, оскільки дозволяє легко регулювати не тільки напрямок світла, але і положення світильника.

Останній вид - споти на тросах. Принцип роботи таких спитав аналогічний трекових. Єдина відмінність виступає кріплення. Такі споти кріпляться не на шину, а на троси.

Переваги світлодіодних спотів

З основних переваг можна виділити:

  • - Великий модельний ряд. Споти розрізняються і за кольором, за методом монтажу, і по конфігурацій. Втім, про це ми писали трохи вище.
  • - Завдяки своїй компактності, споти можна використовувати в невеликих приміщеннях і важкодоступних місцях. Приклад: комора.
  • - Щоб встановити ЛЕД спот не потрібно володіти надздібностями.
  • - Ціна. Так, ціна теж є перевагою, так як купити недорогий спот більш ніж реально.

LED споти і їх місце в інтер'єрі

Такі світильники будуть бажаними гостями у великій кількості місць в приміщенні. В першу чергу, можна виділити ванну кімнату і передпокій. Якщо вирішили розташувати світлодіодний спот у вітальні - це теж безпрограшний варіант. Такий спот буде служити, в першу чергу, елементом декору. По-друге - при зміні напрямку світла, такий спот стає корисним і зручним, наприклад, для читання книг в кріслі-гойдалці. Але, особлива увага приділяється світлодіодним спотів саме в офісі. Там таке освітлення буде, як рідне.

Де вибрати і купити ЛЕД спот

У нашому інтернет магазині «СветКомплект» великий асортимент якісних і надійних світлодіодних спитав. Ціни - це наше друга перевага. Так само у нас є сервіс, який вирішить і виправить будь-яку поломку. На усі товари діє гарантія більше 2-х років. Якщо ж у Вас залишилися питання, рекомендуємо телефонувати за номером 0800 350 500. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Вид:
Out Of Stock
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Out Of Stock
Швидкий перегляд
Out Of Stock
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 31 (3 сторінок)