LED Filament Е27, Е14

Отже, що ж таке філаментная лампа - це ЛЕД лампа, яка дуже сильно нагадує, особливо зовні, лампу розжарювання. Відмінність між ними лише в тому, що знаходиться в скляній колбі. У лампі розжарювання шляхом утворення, в LED лампі - світлодіод спеціальної конструкції (у формі нитки). Саме таким чином і з'явилася назва - лампа filament, що в перекладі з англійської мови означає як нитка.

Якщо говорити про відміну ламп, то в першу чергу варто відзначити ефективність. Саме світлодіодна лампа filament ефективна і економічна у використанні, якщо порівнювати з зазвичай лампою розжарювання.

Трохи про конструкцію led filament лампи

У конструкції таких ламп застосовуються елементи розжарювання, а також світлодіодні технологи. З конструкцією filament лампи можна познайомитися на зображенні нижче:

А тепер трохи про переваги та особливості ламп filament.

Особливості та переваги філаментних ламп

Якщо говорити про переваги, то можна виділити наступні:

  • - Зважаючи на свою конструкції (прозора колба, філаментная нитка), лампа забезпечує широкий кут розсіювання світла, майже 360 градусів. Якщо сказати простою мовою, то така лампа добре висвітлює простір приміщення, що не може зробити звичайна лампа.
  • - Якщо, знову-таки, згадати конструкцію такої лампи, а саме колбу, то можна виділити енергоефективність. Саме за рахунок прозорості колби, можна отримати такий хороший результат енергоефективності.
  • - Якщо говорити про звичайні світлодіодних лампах, то їх головний мінус - це нагрівання до високих температур, що робить такі лампи менш ефективними. У led filament лампі такий мінус виключений, тим самим тепло в колбі розподіляється рівномірно, що збільшує термін роботи такої лампи.

Як підсумок, філаментная лампа є максимально ефективною. Але на цьому плюси не закінчуються. Така лампа гармонійно і, найголовніше, ефективно освітить будь-яке приміщення, починаючи від квартири і закінчуючи приватним будинком, від магазину, до ресторану. Так само, варто відзначити, що така лампа дуже добре поєднується з кришталевими люстрами і світильниками, прозорими плафонами, бра у формі ліхтарів. Варто відзначити і факт нагрівання, в силу невисокої температури нагріву, таку лампу можна встановлювати біля гіпсокартонних та натяжних стель, які «не люблять» сильного нагріву поверхні.

Види ЛЕД filament ламп

Філаментні лампи можна розділити на кілька видів, спираючись, в першу чергу на їх зовнішній вигляд. А вже від виду і залежить спосіб застосування. Наприклад:

  • - Якщо у лампи пряма нитка, то таку лампу є сенс застосовувати в офісі або вдома;
  • - Якщо нитка у вигляді спіралі, то застосовується така лампа в кафе, барах і ресторанах.

І таких прикладів можна наводити багато. Розмір, форма і зовнішній вигляд ламп дозволяють встановити її в будь-якому місці, в будь-якому приміщенні. І найголовніше, це все виглядатиме максимально гармонійно.

Щоб отримати максимальну впевненість в тому, що Ви купуєте дійсно якісну продукцію, рекомендуємо здійснювати покупки в інтернет магазині «Светкомплект».

У нас тільки перевірені бренди та моделі товарів. У нас Ви отримаєте гарантію від 2-х років на всю продукцію. Так само у нас є сервісний центр, який виправить будь-яку поломку, якщо, звичайно, такі будуть.

Вид:
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 35 (3 сторінок)