Підвіси, споти

На сьогоднішній день в світі, та й в Україні, набирає популярності індустріальний стиль. Цінується найпростіша обробка стін і стелі в квартирі та будинку. Даному стилю притаманне обробка за допомогою металу, дерева і натурального каменю. Ще можна виділити і світлову техніку, яку не намагаються всіляко приховати, а навпаки демонструють. У деяких випадках навіть не допускається маскування проводки.

Це все призвело до того, що світлодіодну техніку теж потрібно було підлаштувати під індустріальний стиль. Так і з'явилися підвіси і люстри в стилі Лофт. Такі люстри і підвіси дуже добре в собі поєднують старовину і сучасність, оригінальність і лаконічність.

Правда варто виділити і той факт, що не скрізь вийде застосувати такий стиль. Індустріальний стиль підійде великим і просторим квартирах і будинках, де багато вільного простору. Саме в таких приміщеннях світлодіодні люстри і підвіси в стилі Loft будуть максимально на своєму місці.

Тим ні менш, не варто засмучуватися тим, хто не може похвалитися великою вільним простором, адже багато фабрики слідують модним тенденціям, випускаючи при цьому люстри і підвіси для будь-яких приміщень. Асортимент такої продукції з дня в день зростає. На сьогоднішній день підібрати світлодіодну люстру в стилі Loft можна будь-яку, починаючи від форми і конфігурації і закінчуючи способом кріплення.

Сучасні люстри і підвіси - це:

  • - Прості і ергономічні;
  • - Сучасні прилади освітлення;
  • - Класичні лінії і форми.

Як відрізнити підвіси Лофт

Саме підвіс відразу вказує на те, що люстра НЕ буде прилягати до стелі, а навпаки, буде звисати. Для закріплення такої люстри найчастіше використовують: провід, канат, ланцюг або міцну мотузку. У деяких випадках плафони і зовсім відсутні. Так само самі лампочки розташовуються або по периметру, або в довільному порядку.

Якщо говорити про кольори таких люстр, то їх не можна назвати строкатими або яскравими. Навпаки, все елементи відповідають стилю Лофт і мають натуральні кольори використовуваних матеріалів. При цьому, якщо брати сучасні тенденції, то білий колір в таких люстрах є переважаючим. У приміщеннях з темними тонами, люстра в білих тонах, стане яскравим нюансом. А в інтер'єрах, де переважають сірі тони, така люстра стане завершальним штрихом.

Специфіка використання підвісних люстр

Вибираючи світлодіодну люстру підвіс, варто пам'ятати, що приміщення, яке переобладнано в житлове або комерційне, відрізняються плануванням від звичайних квартир і будинків. А значить, варто враховувати кілька правил:

  • - для кімнат, які виконані в стилі Loft, характери «голі» стіни, а так само високі стелі. З цього випливає, що люстра повинна висвітлювати весь простір, а так само припотолочная зону;
  • - ширина такої люстри повинна відповідати розмірам приміщення;
  • - не забуваємо і то, в яке приміщення вішається така люстра. Наприклад: в холі потрібна люстра, яка висвітлить це саме приміщення. А, наприклад, в особистій кімнаті потрібна люстра, яка дасть м'який і заспокійливий світло.

Замовити підвісну люстру в стилі Лофт з доставкою в будь-який регіон України можна в інтернет-магазині «Светкомплект». У нас всі освітлювальні прилади завжди в наявності, а так само доступні для людей з різним смаком і бюджетом.

Вид:
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Out Of Stock
Швидкий перегляд
Out Of Stock
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Out Of Stock
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 15 із 107 (8 сторінок)