Стрічка Led 220V

Зовсім недавно на нашому ринку з'явилася LED стрічка, яка працює від мережі 220 В. В основі диодной стрічки лежить гнучка токопроводящая плата, яка розрахована на 220 Вольт, а так само напаяні різнокольорові діоди.

На сьогоднішній день покупцеві доступні абсолютно різні LED-прилади: світлодіодні лампи різних форм і відтінків, стрічки, смуги, світильники, люстри. Сучасну рекламну вивіску і зовсім складно уявити без неонової підсвітки. Саме завдяки світлодіодним стрічці на 220V можлива така вивіска. До речі, для регулювання кольоровості і яскравості такої стрічки, передбачені спеціальні контролери.

Якщо порівнювати звичайну світлодіодну стрічку зі стрічкою на 220 В, то одним з подібностей буде кількість світлодіодів на погонний метр. Відповідно, чим більше розмір стрічки і чим більше діодів, тим яскравіше буде стрічка, а так само буде більше споживати електроенергії.

Застосування світлодіодної ЛЕД стрічки 220 Вольт

LED стрічка такого типу отримала широке застосування. За допомогою такої стрічки з легкістю можна створити дизайнерські світлові проекти, як для внутрішнього, так і зовнішнього освітлення, наприклад будинку. Так само широко застосовується така стрічка в інтер'єрі квартири, наприклад коли хочуть виділити якийсь елемент. Вище вже ми писали, що такий виріб застосовується в рекламному сегменті, коли хочуть виділити, наприклад, вивіску закладу.

Переваги світлодіодної стрічки 220V

Оболонка стрічки складається з силікону, що надає стрічці герметичність. Варто зазначити, що такий матеріал вважається найбільш міцним і надійним, тому таку стрічку нерідко можна спостерігати як в домашніх умовах, так і на вулиці. Світлодіодні стрічки 220 Вольт відповідають стандартам IP 68, що гарантує стійкість до вологи, всіляких температурних перепадів і інших несприятливих умов використання.

Великою перевагою стрічки є силікон, як ми писали вище, так як він з усіх боків, що дає максимальний рівень захищеності. Варто виділити і той факт, що монтаж такого світлового обладнання здійснюється максимально просто і легко, за рахунок невеликої ваги. Різні відтінки стрічок відмінно поєднуються між собою і будуть прекрасним доповненням в будь-якому інтер'єрі.

Підключення світлодіодної стрічки 220В

Для підключення такої стрічки використовується контролер, який представляє собою шнур з блоком. Варто відзначити, що на корпусі такого блоку знаходяться кнопки управління колірної підсвічуванням. Такого шнура більш, ніж достатньо, щоб управляти стрічкою. Від виду і щільності розташування діодів, залежить яскравість стрічки. До речі, кут освітлення у таких стрічки становить 120 градусів.

Цікавий факт: світлодіодну стрічку на 220 Вольт можна розрізати на відрізки довжиною в один метр, при це ефективність і яскравість у такої стрічки збережеться. Так само варто відзначити, що при покупці стрічки, шнур в комплекті не йде, його потрібно купувати окремо. Правда вартість його не досягає більше 100 грн. Кабель підбирається окремо і залежить від обраної моделі стрічки.

Що ми, «Светкомплект», пропонуємо

У нас на сайті модно вибрати, а так само купити високоякісну світлодіодну стрічку 220В, для будь-якого застосування, за доступними цінами. Ми успішно і давно працюємо на українському ринку ЛЕД освітлення. Ми пропонуємо не тільки послуги продажу, але і послуги з ремонту та сервісного обслуговування.

Компанія «Светкомплект» працює по всій Україні та здійснює доставку в будь-яку точку нашої країни. Ми гарантуємо 100% якість пропонованої ЛЕД продукції, професійний підхід, лояльні ціни, а так само уважне ставлення з боку наших менеджерів.

Вид:
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)