Сервіс

Важливо!

НАШ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙМАЄТЬСЯ ДІАГНОСТИКОЮ ТА РЕМОНТОМ СВІТЛОДІОДНИХ СВІТИЛЬНИКІВ ВИКЛЮЧНО ВИРОБНИЦТВА ТМ "СВЕТКОМПЛЕКТ УКРАЇНА"!!!
У разі виникнення технічної несправності світильника нашої торговельної марки:

Важливо!
Не намагайтесь власноруч ремонтувати освітлювальні прилади! Не вірна діагностика може привести до безповоротнього виходу зі ладу всього приладу!


1. Першочергово зв'яжіться з нашими спеціалістами за номером телефону 0 800 350 500. Опишіть проблему, що виникла з вашим освітлювальним приладом. Можливо вона не потребує ремонту та може бути усунена вами власноруч на місці. Наші спеціалісти нададуть вам детальні інструкції.

2. У разі дистанційного діагностування несправності, яка потребує ремонту в нашому центрі, демонтуйте прилад (не розбираючи його на частини) та доставте в наш сервісний центр.
Важливо! Якщо ваш прилад перебуває в межах гарантійного терміну, доставка службою "Нова пошта" відбувається коштом нашої компанії. Всі деталі доставки ви можете уточнити у менеджерів нашого сервісного центру за номером телефону 0 800 350 500.

3. Діагностики та ремонт освітлювальних приладів триває від 1-го до 3-х робочих днів з моменту отримання приладу сервісним менеджером. Діагностика та ремонт приладів, що знаходяться в межах гарантійного терміну — БЕЗКОШТОВНО!


Сервісний центр працює з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 19:00, а також в суботу з 10:00 до 15:00 та знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Михайла Драгоманова, 31Б. 


Ми не продаємо комплектуючі запчастини для самовільного ремонту приладів, проте проводимо БЕЗКОШТОВНИЙ гарантійний ремонт або заміну світильників нашого виробництва якщо:

- світильник перебуває в межах гарантійного терміну;

- несправність світильника не викликана механічними пошкодженнями;

- світильник в повній комплектації: корпус, плата, драйвер.


- Ремонту чи обміну не підлягають: розбиті плафони та пульти ДК, просвердлені драйвери та плати, прилади зі слідами стороннього втручання;


У випадку, якщо термін дії гарантії Вашого світильнику закінчився, Ви можете привезти його в наш сервісний центр або відправити службою доставки “Нова пошта” (за власний рахунок), на безплатну діагностику. 

Після діагностики з Вами зв’яжеться наш спеціаліст та оголосить вартість ремонту та узгодить з вами подальші дії.


Контактний номер телефону сервісного центру:

0 800 350 500 

Наш Телеграм чат-бот для отримання оперативної допомоги:
https://t.me/SVETCOMPLECTbotРемонт і сервісне обслуговування світлодіодних ламп


Зараз багато хто переходить на безпечне освітлення, а саме світлодіодні лампи та світильники. Це практично, екологічно і в той же час економно вигідно. Але, як і при купівлі будь-якого іншого товару, кожна людина замислюється, а скільки прослужить даний товар і чи можливий ремонт.


У той час, як лампочку розжарювання Ви просто викинете в сміття, а в люмінесцентних світильниках можливий ремонт тільки електронного Бласта, то в світлодіодним лампі можна відремонтувати практично всі складові.


Варто відзначити, що світлодіодні лампи - це не тільки сучасне рішення освітлення приміщень і зовнішнього освітлення, а й економічно вигідне вкладення.


Що таке світлодіод і як з ним боротися


Led лампа - це напівпровідниковий пристрій, що випромінює світло, коли через нього проходять електрично заряджені частинки, простіше кажучи струм. Світло утворюється, коли частинки, які переносять струм, об'єднуються в напівпровідниковому матеріалі. Головною особливістю даної лампи є те, що при перетворенні електричного струму в світлове випромінювання, вона практично не втрачає своєї енергії і не перетворює її в тепло. Таким чином, лампочка залишається лампочкою, головним властивістю якої спочатку є висвітлення, а не тепловипромінювання.


Ну і як з нею боротися і чи варто заглиблюватися в технічні термінологію і позначення принципу роботи світлодіода, щоб відремонтувати світильник самостійно, запитаєте Ви. Можемо Вас переконати, що якісно відремонтувати люстру в домашніх умовах можливо, але є одне АЛЕ. В даному випадку Вам ніхто не дасть гарантію на тривалу роботу, це, по-перше, а по-друге, не знаючи всіх нюансів і не маючи спеціальної освіти, Ви можете скоріше нашкодити вашому пристрою і довести його до критичної точки, після якої ремонт буде неможливий навіть в сервісному центрі. Тому, ми наполегливо рекомендуємо Вам не відчувати удачу, особливо якщо Ви новачок в цій справі. Залиште роботу професіоналам сервісного центру «Светкомплект», які не тільки зможуть якісно продіагностувати і виявити поломку, але і провести обслуговування на вищому рівні.


Все легко і просто - зателефонуйте в наш сервісний центр, і ми допоможемо усунути Вашу проблему за лічені дні. Не варто розбирати і намагатися відремонтувати лампи і світлодіодні світильники самостійно. В першу чергу це може бути небезпечно для Вас та оточуючих. До того ж, навіщо шукати в інтернеті на дивних форумах, майданчиках, відео уроках від «майстрів-на всі руки» і інших любителів як відремонтувати лампу, якщо у Вас є ми - високопрофесійна команда фахівців, яка вже не перший рік займається обслуговуванням даного типу освітлення. А приємним бонусом до цього є те, що ми даємо гарантію на наші товари, по якій Ви зможете відремонтувати своє придбання абсолютно БЕЗКОШТОВНО.


ВАЖЛИВО ЗНАТИ


Сервісний центр «Светкомплект» надає послуги діагностики та ремонту товарів нашої торгової марки, тільки в тому, випадку, якщо дотримані наступні пункти:


 1. товар перебувати в рамках гарантійного терміну;
 2. на товар немає механічних пошкоджень внаслідок «домашнього ремонту» або ремонту в інших сервісних центрах;
 3. товар має всі складові, які були при купівлі даного товару.


Також, сервісний центр не надає ремонт, якщо світильник має механічні пошкодження, наприклад пошкодження плафона або сильне пошкодження пульта дистанційного керування, а також в разі, якщо драйвера були схильні до самостійного ремонту або просвердлені і інші сторонні втручання.


Навіть в разі закінчення гарантійного терміну товару придбаного на сайті офіційного дилера компанії «Светкомплект» сервісний центр надає послуги діагностики товару. Для цього Ви можете привезти свій світильник в наш центр або переслати товар по «Нової поштою».


Діагностика світильників


На жаль, навіть при правильній експлуатації, дотриманні інструкції, всіх заходів безпеки, техніка може вийти з ладу. У цей момент, головне не вдаватися в паніку і не розбирати світильник самостійно. Здавалося б, ремонт лед світильника справа не хитра, але при діагностиці поломки, Ви можете визначити несправність неправильно, а це вже веде до серйозних наслідків.


Існує безліч випадків, де потрібно спецобладнання тільки для того, щоб виявити, де і в чому саме полягає проблема. Спочатку, при діагностиці в сервісному центрі «Светкомплект» перевіряються:


 1. технології пайки, чи є деформації або інші несправності;
 2. справність кожного світлодіода;
 3. робота системи охолодження;
 4. піддавався чи товар перенапруження (скачки напруги, робота під нестабільним струмом) і т.д.


Після чого проводиться і сам ремонт пристрою.


Заміна світлодіодів


Сама по собі світлодіодна лампа має дуже простий принцип роботи, який ґрунтується на тому, що від електромережі за допомогою контактів подається змінний струм на драйвер, де він випрямляється і подається безпосередньо на кожен світлодіод, де вже перетворюється в світло. Найчастіше, світлодіодні світильники і лампочки мають послідовне з'єднання світлодіодів, тому при виході з ладу хоча б одного елемента ланцюга в кінцевому підсумку припиняється робота всієї лінії. В такому випадку, проводиться діагностика і заміна перегорілих світлодіодів.


Причинами даної поломки може бути як перевантаження світильника, довгострокове використання світильника на великих яскравості, так і неправильна робота системи охолодження, що призвело до перегріву частини або ж всього ланцюга світлодіодів.


Чому таку поломку не варто ремонтувати будинки. На перший погляд, перегоріли світлодіод можна визначити на око. Але можемо Вас переконати, що на деяких видах світлодіодів складно побачити проблему без додаткової прозвонки мультиметром або під люмінофором. До того ж, навіть визначивши проблему самостійно, особливу увагу потрібно приділити заміні світлодіода на ідентичний, але вже справний. На жаль, буває таке, що тип світлодіода складно визначити без додаткової схеми по ремонту від заводчика, а заміна елемента на «схожий» закінчується остаточної поломкою світильника і веде до заміни всього ланцюга світлодіодів, що набагато дорожче. Ну і головний аргумент, при заміні світлодіода на ідентичний, важливим моментом є правильна, а головне акуратна і якісна припаює нового світлодіода на місце старого. Даний вид роботи вважається ювелірним і тому вимагає додаткової вправності, практики, а головне - інструменту, який не завжди є під рукою.


Несправності драйвера


Це другий, але не менш важливий елемент світлодіодного світильника. Якщо ж, при перевірці світлодіодів не було виявлено ніяких проблем і несправностей, наступне на що зазвичай варто звернути увагу, це поломка драйвера світильника.


У більш дорогих світильника, драйвер виконаний у вигляді окремої плати і вже з цього етапу починається серйозна робота фахівців. При визначенні несправності цього елемента, в першу чергу ми перевіряємо:


 1. висновки діодів, відсутність короткого замикання;
 2. стан і справність конденсаторів;
 3. завмер напруги в мікросхемах;
 4. перевірка працездатності інтегрального драйвера в межах допустимого напруги.


Інші несправності


Найчастіше перегрів світлодіода і поломка драйвера світильника є найпоширенішими проблемами, але бувають і інші несправності, як наприклад холодна пайка, при якій візуально все схеми цілі, світлодіоди робочі, а ось світильник не працює. У чому ж суть проблеми? Все легко і просто, буває при перегріванні або неякісної пайку виникають мікротріщини, які і потрібно визначити і додатково пропаять.


Як бачите, ремонт лед лампочки або світильника не є одноманітним і кожен вид поломки вимагає окремого підходу. З нашого боку можемо Вас переконати в тому, що при гарантійному терміні Ви можете відремонтувати своє придбання безкоштовно або замінити його на ідентичний в окремих випадках. І навіть після закінчення гарантії ми будемо раді Вам допомогти і можемо надати Вам безкоштовну діагностику світильника.


Сервіс та ремонт


3 простих кроки:


 1. Не розбирайте світильник на деталі, а відразу зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним нижче. Опишіть проблему, яка виникла з Вашим світильником, і ми Вас проконсультуємо. Можливо, саме зараз проблему можна вирішити самостійно, не вдаючись до додаткової діагностики Світильня техніки. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб надати Вам повну та докладну інструкцію по ремонту.
 2. Якщо ж Ваша лампа потребує додаткової діагностики, Ви можете відвезти техніку в сервісний центр або відправити її по «Нової поштою». В межах гарантійного терміну, доставка по «Нової поштою» відбувається за рахунок компанії «Светкомплект», а також більш докладну інформацію про гарантійний термін, доставці і ремонті лед світильників Ви можете дізнатися за телефоном 0 800 350 500.
 3. Надаємо діагностику і ремонт світильників ТМ «Светкомплект» в найкоротші терміни: від 1-го до 3-х днів після отримання товару нашими менеджерами. Гарантійний ремонт проводиться абсолютно БЕЗКОШТОВНО.
 4. Якщо термін гарантії світильника вже закінчився, Ви також можете продіагностувати його у нас, після чого наш менеджер з Вами зв'яжеться і надасть повну інформацію щодо термінів та вартості ремонту.