СервісУ разі виникнення технічної несправності світильника нашої торговельної марки:

Важливо!
Не намагайтесь власноруч ремонтувати освітлювальні прилади! Не вірна діагностика може привести до безповоротнього виходу зі ладу всього приладу!


1. Першочергово зв'яжіться з нашими спеціалістами за номером телефону 0 800 350 500. Опишіть проблему, що виникла з вашим освітлювальним приладом. Можливо вона не потребує ремонту та може бути усунена вами власноруч на місці. Наші спеціалісти нададуть вам детальні інструкції.

2. У разі дистанційного діагностування несправності, яка потребує ремонту в нашому центрі, демонтуйте прилад (не розбираючи його на частини) та доставте в наш сервісний центр.
Важливо! Якщо ваш прилад перебуває в межах гарантійного терміну, доставка службою "Нова пошта" відбувається коштом нашої компанії. Всі деталі доставки ви можете уточнити у менеджерів нашого сервісного центру за номером телефону 0 800 350 500.

3. Діагностики та ремонт освітлювальних приладів триває від 1-го до 3-х робочих днів з моменту отримання приладу сервісним менеджером. Діагностика та ремонт приладів, що знаходяться в межах гарантійного терміну — БЕЗКОШТОВНО!


Сервісний центр працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00, а також в суботу з 10:00 до 15:00 та знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Михайла Драгоманова, 31Б. 


Ми не продаємо комплектуючі запчастини для самовільного ремонту приладів, проте проводимо БЕЗКОШТОВНИЙ гарантійний ремонт або заміну світильників нашого виробництва якщо:

- світильник перебуває в межах гарантійного терміну;

- несправність світильника не викликана механічними пошкодженнями;

- світильник в повній комплектації: корпус, плата, драйвер.


- Ремонту чи обміну не підлягають: розбиті плафони та пульти ДК, просвердлені драйвери та плати, прилади зі слідами стороннього втручання;


У випадку, якщо термін дії гарантії Вашого світильнику закінчився, Ви можете привезти його в наш сервісний центр або відправити службою доставки “Нова пошта” (за власний рахунок), на безплатну діагностику. 

Після діагностики з Вами зв’яжеться наш спеціаліст та оголосить вартість ремонту та узгодить з вами подальші дії.


Контактний номер телефону сервісного центру:

0 800 350 500 

Наш Телеграм чат-бот для отримання оперативної допомоги:
https://t.me/SVETCOMPLECTbot